reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Dziewczynki, na razie jest dobrze. Jest zarodek 3 mm i serduszko. Na tym etapie OK- wg @ 5,3 tydz a od owulki 28 dni. Czekam na następne Usg za 2 tyg. Ulga dzisiaj, ale strach zostaje. W poprzednich ciążach też widziałam serduszka, tylko nie tak szybko. Teraz będzie dobrze, prawda?
 
Małgonia oczywiście, że będzie dobrze :tak: teraz już musi. A to, że już jest serduszko dobrze rokuje :-) cały czas trzymam &&&&&&

Pietrucha ja jeszcze nie gratulowałam :happy2: wspaniale, że Ci się udało. Również trzymam &&&&&&


U mnie 12 dc, starań póki co nie było ale i tak w czasie owulacji będę na szkoleniu więc raczej z tego cyklu nici. 6 maja mam wizytę u gin, mam nadzieję, że dostanę CLO.
 
Małgoniu!!! Będzie dobrze!!!! To szczęśliwy rok jest!!!!
Madziorrek mnie nie dziwią Twoje zaparcia - ja też miałam, a w końcu masz mój brzuch :D Mi pomagały śliwki zalane wrzątkiem na noc.

Wiecie co Babeczki!!! Tak sobie liczę i nie mogę zliczyć, że strasznie dużo ciężaróweczek jest :D może jakaś lista z terminami porodów by powstała? bo już się gubię :D

Na razie pierwsza w kolejności Mika - na Leosia czekam jak na drożdżach :D
 
Cześć Dziewczynki!

Karolina
[*] dla Twojego Aniołka.

Malgonia - teraz musi być dobrze, my tutaj wszystkie moooocno czarujemy. &&&& zobaczysz.:tak:

Madziorrek no i widzisz, wszystko dobrze, tak jak ciocia Agawa mówiła:))

a ja ja nie pisze, bo nie ma co.... Dzisiaj sie nadzieja we mnie obudziła. Bo temperatura w gorze, tak mi lekko mdło było w pracy, całe święta brzuch mnie bolal. Wiec jak wrocilam do domu, to sikacza zrobiłam, ale ani ani żadnego cienia. I nawet kolejny bocian, którego dzisiaj po trasie widziałam z czerwonym wielkim nosem:)) nie poprawił mi humoru. Jutro jade rano na wizyte do doktorka, ma dobrać w końcu leki. Zobaczymy co z tego bedzie. Jakoś smutna jestem ostatnio i trudno mi uwierzyć, ze bedzie dobrze. Ale Wam sie udaje, wiec bardzo sie ciesze. Całuski dla Wszystkich.
 
Ostatnia edycja:
haha michalina dobry pomysł z ta listą porodową:-D

małgonia :-D suuuuupppeeeerrr serduszko bije czyli powstało życie:-) z zestawem leków jaki masz i naszymi kciukasami nie ma innej opcji za 8 miechów porodówka:-) bądź dobrej myśli...

mika no Ty powoli sie pakuj,to fakt,juz nie wiele zostało:-D teraz to chyba najmilszy etap ciązy,zakupy,przygotowania i wielkie oczekiwanie no i stres juz nieco mniejszy myślę,.......ale pewnie wciąż jest:confused:&&&&&&&&&&&&&&& nieustajace kciuki za Was i buziak w domek Leosia:-)

neta nie zbyt często nas odwiedzasz:angry:......a działaj juz dziś.....12 dc to myślę juz dobry czas,zreszta zależy od długości cyklu ale podziałać nie zaszkodzi................ja zawsze zachodziłam między ok. 7 a 13 dniem:baffled: przy 28 dniowym cyklu..........działaj,działaj neta niech to nie będzie zmarnowany cykl


.......dobranoc Babki!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Małgosia!!!!!!!! Udało Ci się?!! A ja o niczym nie wiem jejku ogromnie gratuluje zobaczysz tym razem będzie dobrze!!!:-) trzymam za to ogromne kciukasy!!:-) przejdziecie te ciążę z wielkim uśmiechem na twarzy! Dlaczego? Dlatego ze z dnia na dzień fasolinka będzie większa i zdrowsza!!:-))))

któż to jeszcze zaciążyl? Bo jestem trochę do tylu !:-)
 
Do góry