reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Dzięki. Nie, nie piję. Wchłaniam tyle innych suplementów... Różne rzeczy brałam przez te lata, "po których" wszystkie kobiety zachodzą. Ja jak widać nie.
 
Sysiq GRATULACJE!!!! A pisały dziewczyny, żeby test zrobić :) Wszystkie tu trzymałyśmy kciuki i czekałyśmy z niecierpliwością... Teraz &&&&&& za najbliższe x miesięcy.... ciekawe, który to już tydzień...
 
Ewik kup inofolik i pij 2 saszetki dziennie.Nic nie masz do stracenia, a kto wie może się uda.A mąż miał badane nasienie?

Ja dostałam miesiączkę, leci jak z kranu, ale cieszę się że przyszła bez wywoływania.Zielone światło mamy może zaczniemy starania, jeżeli mąż zmieni zdanie.

Magda uk-kolejna rocznica odejścia waszej córeczki, odezwij się kochana.Tule Cię.
 
reklama
Sysiq &&&&&& u Ciebie beta niewiele powie. Może dasz radę gdzies do gina, nie wiem jak tam u Ciebie jest z dostępem. Ale u Ciebie moze i dopplerem serduszko można usłyszeć?
 
Do góry