reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

kamkz jesteś nie samowita:) bardzo mocno wierze że dotrwasz szczęśliwie do finału:)

chciejk kochana ty to pomysłowa babka jesteś że wymyśliłaś tą pinitę:) u nas raczej mało popularne:) odpoczywacie jeszcze ten cykl??

u mnie nic nowego wczoraj wpadłm w wir pracy poprasowałm pomyłam troche okien posprzątałam byłam na zakupach obiad zrobiłąm i patrze ty 15.40!!a ja na 16 w gości a zupełnie w rosole.. cały dzień w biegu więc dziś już spokojniej:) mam problem ze wzdętym brzuchem.. wzdyma mi się prawie po każdym jedzeniu i to tak że aż boli i nie wiem jak sobie z tym radziś.. macie jakiś sposób??
 
reklama
Bafinka u mnie wzdęty brzuch to mało, dodatkowo miałam gazy i jelita mnie cholernie bolały. Już nie wspomnę o zaparciach. Dlatego moja lekarka kazała wykupić espumisan i brać bo nawet w ciąży można. No i powiem Ci że dało radę. Biorę do tej pory bo inaczej bym się nie uniosła ale to dziecku nie zaszkodzi.

Ps. Czy ja Wam kiedyś pisałam że jesteście cudowne????? Jeśli nie to przepraszam, naprawiam błąd: JESTEŚCIE MEGA CUDOWNE!!!
 
Ps. Bafinka Ty nie szalej z myciem okien ani zakładaniem firanek. W ciąży jest to niedozwolone a jak to moja pani doktor stwierdziła - karygodne.
Powiedziała mężowi że gdybym miała taki pomysł to ma mnie potraktować ostrym słowem.
Zresztą pytałam czy faktycznie tak jest położnej i potwierdziła że nie wolno a przynajmniej jak naj mniej podnosić ręce do góry. Co prawda w pierwszej ciąży jak już w niej byłam ale o tym nie wiedziałam to nie dość że umyłam okno ale i pokój malowałam i składałam meble z mężem. No cóż usprawiedliwiłam się tym, że nie wiedziałam. Za to teraz to już nie przejdzie.
 
Bafinka mi też espumisan pomaga.. Bo tak to bolą jelita o ogólnie kiepsko do tego kolki jelitowe są czasami... Staram się jeść lekko nie jem wzdymajacych rzeczy ale i tak jelita pracują wolniej. Polecam jak kamkaz espumisan

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Kochane czy ktos przejął moj brzuszek?

Jesteśmy w domu. Lena na chwile obecna tylko je i spi 3-4 godziny. Takze jeszcze mam czas dla siebie :-) Oczywiście maz zakochany, tak samo jak i ja po uszy!!

Zycze by kazdej z Was sie udalo!!! Miec wlasne , ziemskie dziecko to cos niezwyklego.
 

Załączniki

  • 1441537312315.jpg
    1441537312315.jpg
    17,7 KB · Wyświetleń: 59
Sysiq, Lenka jest cudowna. .

Dzięki dziewczyny, chciałam urozmaicić jej ur, a finansowo tak sobie, więc zrobiliśmy sami, pracochłonne, ale warto było, wyszło extra, dzieci przeszczesliwe. Nawet wystawilam na Facebooka może ktoś chętny się trafi wśród znajomych :-).
 
Sysiq cudowna ta Twoja kruszynka. Pamiętam jak my z Lilianką prawie 4 lata temu przyjechaliśmy do domu po porodzie i pierwsze co pomyślałam co teraz? Co ja zrobie jak zacznie płakać i nie bede wiedziała od czego i co zrobić... Po tylu stresach jakie miałam podczas całej ciąży poprostu płakałam jak bóbr. Pierwszą ciąże straciła i z Isią żyłam od wizyty do wizyty. straszne to było ale dziecko wynagradza wszystko. Mam nadzieje, że każda tutejsza mamusia się o tym przekona.

U mnei w tamtym miesiącu niestety nic nie wyszło. okres przyszedł już jakiś czas temu i w tej chwili mam dni płodne ale mój mąż jest chory i bierze antybiotyk więc nie chce ryykować a poza tym umowę mam do końca września i jakby sie czasem szef dowiedział to na bank by mi nie przedłużył więc odpuszczam. Ale w przyszłym miesiącu co by się nie działo to już nie odpuszczę.

Bafinko dziewczyny dobrze radzą. Nie przemęczaj się bo jak ktoś już ma uwarunkowania to niestety mycie okien itp niestety moze przeszkodzić w donoszeniu ciąży. Wiem to z własnego doświadczenie przy obu poronieniach starałam sie normalnie funkcjonować. przy pierwszym o ciąży się dowiedziałam tydzień po ślubie, remontowaliśmy dom więc sprzątałam szorowałam podłogę po malowaniu, myłam okna i skończyło się tragicznie. Przy ciąży z Lilka byłam wystraszona więc nie ruszałam się wcale tzn normalnie jak w domu ale bez szału i było ok a trzecia ciąża była ok do momentu kiedy się nie zaczęły przygotowania do świąt, chciałam coś porobić. mąż mi umył okna zostały tylko dwa małe w kuchni i łazience. umyłam je w sobotę a w nocy zaczęłam krwawić i jak w niedzielę trafiłam do szpitala to ciąża już była martwa. Nie chce cię straszyć i nie chce żebyś sie denerwowała teraz, ale lepiej dmuchać na zimne. odpuść okna i tak zaraz będą brudne, za miesiąc ludzie zaczną palić w piecach i będzie to samo;)
 
reklama
Do góry