reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Dominacela bardzo Ci współczuję. ;(
U mnie jutro wybije 80 dzień cyklu... Wiecie co nie będę czekać do wtorku z testem tylko juz jutro zadzwonię do mojego ginekologa. Po prostu już nie zaniose tej niewiadomej.

Rano nie chcesz zatestować jeszcze raz albo skoczyć na betę? Wtedy pewność będziesz miała i już lekarz może coś zadziałać jak będzie miał pewność że to nie ciąża. Ja raczej bym zrobiła betę dla własnego spokoju. Pomyśl o tym :)
 
reklama
Jutro na 7 do pracy i to na pierwszy dzień więc beta odpada, bo punkt pobrań od 8 do 14... A tak to już wolę się nie stresować tymi testami. Wytrzymam do wtorku na ginekologa.
 
dominiacela jakie to smutne już chyba jesteś 4 mamą z majówek po stracie.. wiem bo ja nawet nie zdążyłam się ujawnić ale was podczytywałam... życie jest strasznie okrutne..:( bardzo mi przykro że i ciebie to spotkało tym bardziej że już na pewno sądziłaś że będzie ok:( tule:( jak sie dziś czujesz???

ewiku czekamy na wieśc

natka ja do łodzi mam tylko 100 km więc niedaleko a mogłabyś mi dać namiary na tą klinikę??

kwiatuszku to super że już znasz przyczynę i masz pewność że z nią się da walczyć:) moja siostra też ma przeciwciałą po pierwszej ciąży wytworzyła.. oczywiście o nich nie wiedziała i jedną ciążę straciła ale potem zaczęła brać sterydy i teraz ma 10 miesięcznego Oskarka:) więc jest nadzieja:) ja się modlę żebym też tylko a może aż to miała...
 
Smutne...[emoji22] ale takie życie... Mnie przeraża fakt, że mam już 39 lat ! Tyle badań muszę zrobić. Dzwoniłam do genetyka i na NFZ mogę się umówić na luty 2017 [emoji33]masakra. Oczywiście prywatnie idę już w środę. Fizycznie już ok, chociaż słaba Jestem bo mocno krwawiłam i dlatego zostawili mnie jeszcze w szpitalu i nafaszerowali lekami. Psychicznie to nie muszę Wam pisać, chociaż od wczoraj czytam forum non stop i mi pomaga. Internet już mi się kończy w telefonie [emoji14] dzięki dziewczynki za ciepłe słowa[emoji8]
 
ja dziś dzwoniłam do Centrum Zdrowia Matki i Dziecka w Łodzi i terminy są na marzec przyszłego roku tylko recepcjonistka od razu powiedziała ze na wyniki czeka się następne 2 do 5 miesięcy.. myślałam że to długo ale z tego co piszesz to expresowy termin:( ja na razie robię badania na przeciwciała, choroby odzwierzęce i niedobory witamin.. kariotyp zostanie na koniec...


martwię się dziewczyny.. od 20 już nie plamiłam miałam tylko taki dziwny śluz przezroczysty z krwawym niteczkami( jeszcze takiego nie miałam) a teraz znowu plamie tzn nie krwią ale takim brązowym śluzem.. jak byłam tydz temu u gina to mówiłam o tym to mówi że to normalne ale przecież to moje trzecie poronienie i wcześniej tak nie miałam... cały czas mam grubszą wkładkę i podejrzewam ze przez to dostałam jakiejś infekcji cewki moczowej i na unofuraginie jestem.. nie wiem czy znowu mam do gina iść czy jeszcze odczekać.... zabieg miałam 1.10 więc już prawie miesiąc...
 
reklama
dominacela witam i wspolczuje i 3 mam kciuki zarazem za nastepna ciaze...a Acard bralas profilaktycznie, przy tej ciazy?? Popatrz Sobie na moj suwaczek i Nic sie wiekiem nie przejmuj, mine lekarz przepisal aspiryne 100, czyli to co w pl zapusuja acard....profilaktycznie nie zaszkodzi, a pomoc moze
Ewik 3 mam&&&&&&&&&& moooocno 3 mam Te kciuki:)

kamkaz za Ciebie zarazem tez&&& juz bedziesz miala moze lepiej teraz psychicznie, bo Po 30stym tyg:)))) ani sie obejrzysz I juz 36-38 bedzie ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry