reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
ewik.....co sie stalo napisz....ale rozumiem Cie dokladnie....ja mialam czas zemusialam tez sie z tad wylaczyc....mysl co dla Ciebie wazne i jak sie z tym czujesz-nie dla dziewczyn tutaj.....a o adopcji nie myslalas nigdy?
tule Cie mocno

doris bedzie teraz juz dobrze- gratulacje i teraz wlacz na luz:tak:
 
Mam wynik bety :biggrin2:
przedwczoraj 2326
dzisiaj 4838 :biggrin2:

wynik w normie (ale oczywiście już mam nerwy, bo poprzedni przyrost był 140 % po 48h a teraz 104 % po 48h .......hmmmm:sorry2:)
 
Doris gratuluje! Nie martw sie, wszystko jest dobrze, przy coraz wyższych wartościach beta coraz wolniej rosnie. Piekny masz duzy wynik, tym razem bedzie ok. &&&&&& pamietam jak ja wariowalam o te przyrosty. Pewnie tutaj na forum to jeszcze jest! Hehe....

Ewiku przytulam Cie gorąco. Mam nadzieje jednak, ze los Cie zaskoczy. Za to &&&&&&&
 
doris kochana udało się!!!! gratuluję:*

ewiku:( tak mi przykro:;'( daj sobie czas wiem jak cięszko jest walczyc a potem to rozczarowanie... ale może jeszcze kiedyś stanie się cud i się uda:sorry: tulę bardzo mocno



a ja odebrałam wyniki przeciwciał plemnikowych i wynik dodatni 1;10 i nie wiem co to znaczy a wizyta dopiero 18!! pomoże któraś???
 
Dziękuję Kochane!!!!

Bafinka ja nie robiłam takich badań wiec nie pomogę ale na pewno dziewczyny na Poronieniach Nawykowych będą dobrze wiedziały.

Wiecie co, poronilam w zeszłym roku w 8tc, potem 3 ciaze Biochemiczne, stale niska beta, stale było to samo.
A teraz wszystko super jak na razie. I zastanawiam się co pomogło???? Bo zastosowałam cztery nowe rzeczy na własną rękę: od lipca mój mąż brał salfazin, od miesiąca ja brałam jodid plus colostrum plus inofem.
Coś pomogło tylko ciekawe co??????
 
reklama
Migduch... Robiłam bardzo wiele badań, wszytko w normie oprócz przeciwciał antyfosfolipidowych w jednej klasie i na to mam clexane.
Brałam i biorę full leków: m.in kwas foliowy 5 mg, encorton 10 mg, acard, witaminy B6, B12, D a te cztery leki co napisałam wyżej wzięłam dodatkowo, koleżance pomogły wiec miałam nadzieję że mi też no i się udało :-D
 
Do góry