reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
lux a ty masz z regularne cykle prawda?? oj super by było jakby się udało:) masz jakieś objawy??

chciejka jeszcze ty musisz do nas dołączyć z II kreskami i w ogóle forum ciążowe się zrobi:)

aneta ja się czujesz?? i jak wychodzisz dziś??

mania jak twoje objawy??

ja dziś weszłam na wagę i załamka! 2kg na plusie!!!! nie wiem czy to przez ten ecorton czy co ale muszę przystopować bo się będę toczyć.. a jeszcze w lipcu morze we wrześniu góry( w tym do ciepłych źródeł mieliśmy jechać a ja będę jak wieloryb!) i wesele gdzie mój Ł będzie światkiem więc tragedia.. zastanawiam się czy na rowerku stacjonarnym mogłabym jeździć jak skończę pierwszy trymestr...
 
Tak sie przyzwyczailam do budzenia w szpitalu ze od 6 nie śpię. Synek na szczescie jescze spi. Biedny nie wiedzial co sie dzieje jak bylam w szpitalu.

Jestesmy tu praktycznie sami i nie mamy zbytnio znajomych. A przynajmniej nie takich ktorzy by nam pomogli jak trzeba. Mam jedna dobra kolezanke ale ona robi szkole i od rana do 15 tam siedzi. A po 15 juz maz wraca. Mieszka tu moja ciocia ale ona pracuje tez i nie moze byc caly czas. Dziś obiecala ze wpadnie na 2 h malego popilnowac. Moze go nakarmi i ubierze. Potem będziemy sobie radzic jak maz wroci. Stara sie biedny jak moze. Wczoraj polozyl mnie do lozka ugotowal obiad rozakowal mi torbę ze sZpitala.
Synek ma 2 lata 3 miesiace i nie rozumie jescze ze mama sie zle czuje. Ladnie sie potrafi bawic sam ale i chce skakac po mnie jak sie bawi i czesto rzuca sie po podlodze i trzeba go podniesc. Na przebranie tez nie przychodzi chetnie. Wiec łatwo nie bedzie. Do tego w srode ma zabieg pod narkoza i nie wiem jak ja dam rade. Musze z nim byc w szpitalu. Maz nie dostal wolnego. No nic jakos damy rade.
 
lux a ty masz z regularne cykle prawda?? oj super by było jakby się udało:) masz jakieś objawy??

chciejka jeszcze ty musisz do nas dołączyć z II kreskami i w ogóle forum ciążowe się zrobi:)

aneta ja się czujesz?? i jak wychodzisz dziś??

mania jak twoje objawy??...
Mam okropne mdłości i bolace i jedrnasne piersi. Mdłości szczególnie po dłuższej jeżdżie Samochodem...
Lux testuj!!!! Trzymam kciuki;)
 
hej dziewczyny, dawno mnie nie było :) zajęłam się mieszkaniem i jakoś zleciało, do tego mąż był ponad 3tyg w domu ;) przymusowe ale i tak było miło...tak się martwiłam, że w cykl nie trafimy z wizytami a tu taka niespodzianka no i właśnie....lekarz niby dał nam pozwolenie, to był drugi pełny cykl po łyżeczkowaniu, poprzedni 29dni, teraz 33dzień i nadal wysoka temp...weszły mi obawy, że pierwsze ten teges i zapylone ehh a lekarz kazał zgubić mi ze 10kg i dał tabletki na wstrzymanie apetytu i surowa dieta a tu mąż był w domu to nawet nie patrzyłam na to no i będzie bura :( oczywiście mąż wyjechał i dieta powoli wraca ale jak myślę że bym musiała za ok dwa tyg podejść do ginka to aż mnie skręca ze strachu, w domu mam może z 10tabetek luteiny a to mało....

a wy widzę zaciążone aż miło :)
 
reklama
Do góry