reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

1463215167529-jpg.757506
Dziewczyny a ja dzisiaj byłam rano na becie wyniki dopiero po 20 więc nie wytrzymałam i zajechalam po test normalny od 25...I wynik jak na obrazku[emoji5]znaczy musiała urosnąć i to całkiem sporo bo krecha ladna[emoji5]cieszę się dniem dzisiejszym i zobaczymy co przyniesie jutro...<br /><br />Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoomZobacz załącznik 757508

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
piekne kreski, tez takie ciemne mialam
 
reklama
Witam dziewczyny. Pewnie niewiele z Was mnie tu pamięta, byłam dosyć mocno aktywana kilkanaście miesięcy temu. Później tylko wpadałam gościnnie poczytać. Jestem mamą Dwóch Aniołków i połtorarocznego cudownego Franeczka. Niedawno postawnowiliśmy się z mężem znowu starać o potomstwo. Dwa dni przed terminem spodziewanej miesiączki wyszła w teście wyrażna krecha, na 2 testach. Nie od razu, po godzinie, ale nie było wątpliości. Dzisiaj powtórzyłam test i jest... negatywny. Firma ta sama... Myślicie ze jest jakakolwiek szansa, że ciąża jest tylko test jest wadliwy;( Siedzi mi to w głowie cały czas.

Pozdrawiam i kciukasy za staraczki, ciężarówki i mamuśki.
 
Witam dziewczyny. Pewnie niewiele z Was mnie tu pamięta, byłam dosyć mocno aktywana kilkanaście miesięcy temu. Później tylko wpadałam gościnnie poczytać. Jestem mamą Dwóch Aniołków i połtorarocznego cudownego Franeczka. Niedawno postawnowiliśmy się z mężem znowu starać o potomstwo. Dwa dni przed terminem spodziewanej miesiączki wyszła w teście wyrażna krecha, na 2 testach. Nie od razu, po godzinie, ale nie było wątpliości. Dzisiaj powtórzyłam test i jest... negatywny. Firma ta sama... Myślicie ze jest jakakolwiek szansa, że ciąża jest tylko test jest wadliwy;( Siedzi mi to w głowie cały czas.

Pozdrawiam i kciukasy za staraczki, ciężarówki i mamuśki.
no moim zdaniem test sie po kilku minutach powinno wyrzucic, moze idz na bete, to rozwieje Twoje watpliwosci :-) :) bo dziwne to, ze na jednym tescie wyszlo a na drugim nie
 
Madziorek ja Ciebie pamiętam :) .Myślę podobnie jak Lux, że test po godz raczej mało wiarygodny jest, ale nie będę odbierać nadzieji, bo może jednak jesteś.
Beti ogromne kciuki ..

Mi dziś głowa pęka :(
 
Hej dziewczyny jestem tu nowa ale czy ktoś może mi pomoc z testami owulacyjnymi.Testuje od 11/05/2016 Potrafie zdrobic 3 testy dziennie Dziś o godzinie 12 zrobiłam test i paseczki są takie same o godzinie 14 zrobiłam następny tylko ze pasek testowy już jest jaśniejszy a na 3 teście o godzinie 16:30 paseczek testowy tez jest jasny ale widać go bez problemu . Wiec kiedy owulka jutro ? I przytulanki tez jutro czy zacząć już od dziś ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry