reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Dziewczyny, no właśnie a ja dostałam acard, dostałam go zaraz po tym jak zapytałam czy jakieś leki poza bromergon em i witaminami przy staraniach brać...zastanawiam się na co mi acard? Ja z krzepliwoscia krwi nie mam problemu, nawet badań w tym kierunku nie miałam. ..
 
Dziewczyny, no właśnie a ja dostałam acard, dostałam go zaraz po tym jak zapytałam czy jakieś leki poza bromergon em i witaminami przy staraniach brać...zastanawiam się na co mi acard? Ja z krzepliwoscia krwi nie mam problemu, nawet badań w tym kierunku nie miałam. ..

Tez biore acard. Ale ja mam podwyzszony antykoagulant tocznia. Tzn wynik w normie ale dla gina wysoki. Poza tym wyniki na zespol antyfosfolipidowy mam ok a i tak biore. Tylko na @ mam odstawic zebym nie miala krwotoku.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
acart czesto się bierze po poronieniach bo on rozrzedza krew i poprawia ukrwienie macicy i potem żeby krew lepiej do maluszka dopływała

chciejka a ty masz skierowanie do konkretnego lekarza??? ja sama szukałam poradni tak zeby czas oczekiwania nie był za długi.. też musiałam dojechać ponad 100 km aaa i idź do ogólnego niech da ci skierowanie też dla męża wtedy badanie ma większy sens.
 
Do góry