reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

To ja moje rozowe fluidki przesle:D
1473714673800.jpg



 

Załączniki

  • 1473714673800.jpg
    1473714673800.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 396
reklama
Hej dziewczyny nie wiem czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta bo widzę, że kadra dzięki Bogu się wymieniła co oznacza, że moje koleżanki z przed 3 lat są szczęśliwymi mamusiami, ale mam prośbę wielką dziewczyny potrzebuje namiar na dobrego Gina w UK okolice Weston, Bristol, Londyn czy ma któraś z Was kogoś godnego polecenia? z góry dziękuję
 
Beti39 strasznie mi przykro i bardzo Ci wspolczuje ;( z tego co kojarzę to podchodziłas do in vitro tak?
To było pierwsze podejście? Czasem trzeba się uzbroić w cierpliwość nawet in vitro nie daje więcej jak 50-60% choć wiem ze się łatwo mówi....ja przy najmłodszej córce byłam na niemal już w klinice leczenia niepłodności bo mało mi brakowało do zakwalifikowania się na in vitro pare miesięcy brałam clo,bromka, estrofem itd...ale się udało...Wiem ze jest ciężko ;( ja teraz tez się boje ze jeszcze długo poczekam na dwie kreski ;(
Trzymam kciuki za następny raz...musi być dobrze..
 
Dziękuję dziewczyny, ale z tego co teraz pisze z dziewczynami na innym wątku to ja miałam jakąś farsę a nie in vitro!!!!!!
Jestem mało że wściekła na tych pierdolonych naciagaczy [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]
A niby taka świetna renomowana klinika!!!!!! Ściema i tyle!!!!!!!!

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję dziewczyny, ale z tego co teraz pisze z dziewczynami na innym wątku to ja miałam jakąś farsę a nie in vitro!!!!!!
Jestem mało że wściekła na tych pierdolonych naciagaczy [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]
A niby taka świetna renomowana klinika!!!!!! Ściema i tyle!!!!!!!!

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana przykro mi :( wez sie za nich jeśli czegos nie dopilnowali ewentualnie olali. Przeciez placicie za to prawda? Coraz czesciej przekonuje sie zr w tych czasach o dobrą klinike czy lekarza jest na prawde ciezko. Mam nadzieje ze nastepne podejscie bedzie tym udanym. Caly czas trzyman za Was kciuki.


 
Beti przykro mi :-( Jeśli coś było nie tak, to zrób tam burzę. Płaciliście pewnie nie małe pieniądze, a już nie wspomnę o Waszych emocjach.
A ja czekam na @. Ile po odstawieniu dupka ją dostawłyście?
 
beti tule:( wiem ze to żadne pocieszenie ale naprawdę wierzyłam że wam się uda i na pewno jeszcze doczekasz sie maleństwa!!! co do lekarzy to mi już słów brakuję.. dla nich tylko kasa się liczy.. a to ze się nie uda czy uda to już tylko statystyka.. a dla nas to już wielka nadzieja a czasem niestety wielkie rozczarowanie..

co do lekarza w UK nie mam pojęcia więc nie pomogę..
 
reklama
beti tule:( wiem ze to żadne pocieszenie ale naprawdę wierzyłam że wam się uda i na pewno jeszcze doczekasz sie maleństwa!!! co do lekarzy to mi już słów brakuję.. dla nich tylko kasa się liczy.. a to ze się nie uda czy uda to już tylko statystyka.. a dla nas to już wielka nadzieja a czasem niestety wielkie rozczarowanie..

co do lekarza w UK nie mam pojęcia więc nie pomogę..
teraz trafic na fajna klinike to ciezko :( lekarze patrza na kase a gdzie uczucie ludzi? nie wiem co sie dzieje z tymi ludzmi, ktorzy zwa sie lekarzami
 
Do góry