reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Cześć dziewczyny:-)
Ja porobiłam w październiku w 5tyg
I od tej pory nie udaje mi się zajść
Po badaniu u ginekologa jest wszystko Oki
Tylko mnie zastanawia fakt czemu lekarz mi nie dał żadnych badań do zrobienia
Lekarz na badania kieruje zazwyczaj dopiero po 3 poronieniu. Niektórzy dadzą juz po drugim ale w wiekszosci przypadków dopiero po 3 stracie.
Dziewczyny a powiedzcie mi czy zacząć już brać kwas foljowy przed ciąża?
Jasne że tak. Kwas foliowy powinno sie brać w momencie starań o dziecko

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny ☺ będzie dobrze zobaczycie wszystkie doczekamy się w Nowym Roku naszych upragnionych bobaskow czuje ze się uda ja pisze się na wrzesień ☺ kto ze mną ?☺
Mam 4 dzień @ wiec już niedługo staranka wczoraj sobie wyliczyłam ze w Wigilię będzie największą szansa na zajście w ciaze ☺wiec to musi być szczęśliwy dzień ☺☺☺
Wszystkie byś my chciała aby z nowym rokiem przyszło nowe życie
I wszystkim wam tak samo jak sobie życzę tego z całego serduszka
Oby się udało :-)
 
Hej dziewczyny. nie czytam bo nie nadrobie. tak szybko napisze u mnie jet w miarę ok od tygodnia mam plamienia ciemne ale okazuje się ze jak na razie nie ma się czym martwić. w zeszły czwartek pusty pecherzyk o wymiarze 0.84 a wczoraj już 1.10 i zarodeczek 0.38 ☺ czyli nie czeka mnie znów pusty pecherzyk :) bardzo sie ciesze lekarz twierdzi ze serduszko chyba widzi ale chyba to dla mnie za mało w sobotę powtórne usg :) ale w poprzedniej ciąży pecherzyk nie osiągnął nawet 1 cm no i w ogóle nie było maluszka... jestem dobrej myśli dam znać w sobotę jeszcze raz przepraszam ze się nie odzywałam ale moje córki dają mi popalić a ja staram się znaleźć czas i na cala trójkę i na siebie :) no a nie jest to łatwe w związku ze zbliżającymi się świętami a w tym roku wyprawiamy u nas więc mam co robi :). do nowych dziewczyn poronilam 26 sierpnia tego roku i jak widać szybko się udało wiec trzymam kciuki za wszystkie nowe aniołkowe mamy i wiem ze ciężko w to uwierzyć ale będzie dobrze trzymajcie się :*
 
Cześć dziewczyny ☺ będzie dobrze zobaczycie wszystkie doczekamy się w Nowym Roku naszych upragnionych bobaskow czuje ze się uda ja pisze się na wrzesień ☺ kto ze mną ?☺
Mam 4 dzień @ wiec już niedługo staranka wczoraj sobie wyliczyłam ze w Wigilię będzie największą szansa na zajście w ciaze ☺wiec to musi być szczęśliwy dzień ☺☺☺
Ja zaczęłam nowy cykl starań
Oby się udało ,lecz nie robię sobie nadziej:-(...
 
Hej dziewczyny. nie czytam bo nie nadrobie. tak szybko napisze u mnie jet w miarę ok od tygodnia mam plamienia ciemne ale okazuje się ze jak na razie nie ma się czym martwić. w zeszły czwartek pusty pecherzyk o wymiarze 0.84 a wczoraj już 1.10 i zarodeczek 0.38 [emoji5] czyli nie czeka mnie znów pusty pecherzyk :) bardzo sie ciesze lekarz twierdzi ze serduszko chyba widzi ale chyba to dla mnie za mało w sobotę powtórne usg :) ale w poprzedniej ciąży pecherzyk nie osiągnął nawet 1 cm no i w ogóle nie było maluszka... jestem dobrej myśli dam znać w sobotę jeszcze raz przepraszam ze się nie odzywałam ale moje córki dają mi popalić a ja staram się znaleźć czas i na cala trójkę i na siebie :) no a nie jest to łatwe w związku ze zbliżającymi się świętami a w tym roku wyprawiamy u nas więc mam co robi :). do nowych dziewczyn poronilam 26 sierpnia tego roku i jak widać szybko się udało wiec trzymam kciuki za wszystkie nowe aniołkowe mamy i wiem ze ciężko w to uwierzyć ale będzie dobrze trzymajcie się :*
Cieszę się Twoim szczęściem :) jesteś dobrym przykładem by wierzyć że się uda :) cieszę się że wszystko u Was w porządku już na następnym usg napewno usłyszysz serduszko :) ja poroniłam 14 lipca i jak narazie się nie udało po malu tracę nadzieje. Dużo zdrówka dla Was :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja zaczęłam nowy cykl starań
Oby się udało ,lecz nie robię sobie nadziej:-(...
Kochana trzymam za Ciebie bardzo mocno kciuki i wierzę że tym razem się uda ✊ będzie dobrze zobaczysz dla nas cierpiących aniolkowych mam musi wkoncu zaświecic słoneczko i one przyjdzie w postaci cudownych maluszków ☺ musisz w to uwierzyć a wszystko będzie dobrze ☺ Trzymaj się cieplutko ☺
 
Do góry