reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Muyszko mieszkanie rewelacja :)! Całej czwórce (piątce: liczę kota) będzie wygodniej! No a Tomcio to będzie miał jak na swoim ;)!

Ewcik u mnie tez pogoda lepsza! Nareszcie widzę słońce! Także piore, piore i piore :)! Ale jak dobrze pójdzie to dzisiaj wybiorę wszystko dla Lilianki i zostanie mi tylko prasowanie na jutro :)!

Martuś świetnie wyglada ta wanienka i rzeczywiście zajmuje mało miejsca! Fajnie na filmiku wyglada moment jak pani tego bobaska do wanny wkłada i te przezroczyste ścianki ukazują całego Maluszka! Niesamowite! Ciekawa jestem czy sie sprawdzi bo moja Wiki bardzo ruchliwa była i musiałam ją kąpać dosyć szybko w wannie lub w brodziku w kabinie prysznicowej. Wiesz, bo tak szalała ze wanienka sie przewracała :/!
A co do zaparć to polecam suszone owoce i duuuużo wody do picia! Strasznie Cię te zaparcia męczą! Może warto tez spróbować jeść na śniadanie płatki z activią sliwkową+ otręby!

Izuś bidulko! Gdzie jesteś to Ci kanapki podeśle! No i fajnie ze z oczami wszystko ok! Co jak co, ale to przeciwskazanie do porodu sn to masakra!

Zapominajko : dzień dobry ;)!

Nanulinko jak tylko masz chwilkę to pisz co u Was! Jak tam porcyjki mleczka? Matyldzi je troszkę wiecej?

Lilianka dzisiaj daje czadu! W nocy tak nogę wystawiła ze nie mogłam sie obkrecic bo ból był masakryczny! A jak trochę za dużo porobie to glówką naciska na pecherz, rączkami uderza w jakies nerwy bo nagle strasznie boli mnie krzyż i jeszcze próbuje wyprostować nogi, a ja mam wrażenie ze skóra na brzuchu mi popęka! Ale akrobatka zamieszkuje moje wnętrze ;)!
 
reklama
No malutka powolutku szykuje się do wyjścia:-p- więc nie dziwne że się tak rozpycha..
Co do domowych sposobów to robię wszystko co mogę (czasami skuszę się na czekoladę niestety i to pewnie przez to..ale jak mnie weźmie na nią to tak mnie skręca że czuję się jak narkoman na detoksie:-p:sorry:).
No ale w ostateczności mam jeden lek od lekarza- wiec wezme jak juz bedzie źle..
 
Mart0ocha, na zaparcia jest super owsianka albo śliwki suszone. Na czczo szklanka wody, a potem jeszcze kawa (jeśli np. pijesz?) i koooopa murowana :-D
A poza tym gdzie ty to dzieciątko schowałaś?? Masz taki zgrabniutki malutki brzuszek....Ech...Ty to musisz być laska :tak:
 
hehe, ja owsiankę jem codziennie rano na mleku od ponad 2 miesięcy..suszonych owoców nie znoszę:sorry:.
Dla mnie ten brzunio jest wielki! żebyś Ty mnie widziała mnie wcześniej:-p.
No nic..najważniejsze że malutka zdrowa i ma dobre rozmiary..a taki brzuszek to zapewne moja natura. Możliwe też że jak teraz wystrzeli to w 9 mc zacznę się przewracać na przód taki wielki będzie:laugh2:
 
ha pierwszaaaa :-) witam się z rańca

chyba mi się dzisiaj szykuje dzień pracusia, odkąd brzuch nie boli( przerzucił się teraz na noc, bo pobolewa w nocy) to mam tyle energii, że szok :-p pościel już się wietrzy, pranie nastawione, zmywara opróżniona, coś tam ogarnęłam, teraz śniadanko i coś sobie muszę wymyślić :) wymalowałam wczoraj literki nad łóżeczko, pokaże Wam narazie rozłożone na podłodze, bo czekam jeszcze na jedną szafeczkę i wtedy przytwierdzę literki do ściany :-)
DSC_0473.jpg

aa i jeszcze jedno, jak któraś z Was ma, albo będzie miała anemię polecam sorbifer durules. Wczorajsze wyniki krwi wyszły rewelacyjnie, anemia prawie zniknęła po 2 tyg brania leku :-) jedynie znowu jakies neutrofile za duże i leukocyty za małe ale to u mnie standard

wstawać laseczki, wstawać :)
 

Załączniki

  • DSC_0473.jpg
    DSC_0473.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 55
Cześć kobitki!

Izuniu pracusiu... Dobrze, że z brzuniem lepiej ale uważaj na siebie i nieprzeginaj z tą robotą ;)! A literki ślicznie zrobiłaś! Gdzie te literki kupujesz? Tez chciałam coś potworzyć ale nie wiem gdzie i jakie najlepsze: drewniane czy styropianowe czy jeszcze inne i jakimi farbami sie maluje?

Ja tez dzisiaj zasuwam jakbym motorek w d..ie miała! Ale zrobiło mi sie już troszkę za cieżko wiec z 10 minut posiedze a poźniej idę zając sie sobą: golenie, mycie głowy.... generalnie cały komplet ;)! Poźniej pranie, prasowanko i na ogrodzie muszę trochę ogarnąć :)! Ciekawe czy dam radę? Mam już spuchnięte nogi i z każda minuta mi rosną...

Milego dnia dziewczynki i pięknej pogody!
 
hello :-)

ja od rana na nogach, zawiozłam synka do żłobka, potem poszłam po pieczywo i truskawy, potem do przychodni pobrać krew na tsh, ft3 i 4, bo w przyszłym tyg mam endokrynologa, potem do biedro po kiwi, potem do pepco po koszyczki, bo w szafce łazienkowej muszę porządek zrobić!!!
a z truskawek, bananów i kiwi chcę synkowi lody zrobić, zobaczymy, co to wyjdzie..
aa, kupiłam sobie też japonki do szpitala, żeby na zmianę pod prysznic mieć

h
Zobacz załącznik 565804

aa i jeszcze jedno, jak któraś z Was ma, albo będzie miała anemię polecam sorbifer durules. Wczorajsze wyniki krwi wyszły rewelacyjnie, anemia prawie zniknęła po 2 tyg brania leku :-) jedynie znowu jakies neutrofile za duże i leukocyty za małe ale to u mnie standard

wstawać laseczki, wstawać :)

Izuś pięknie Ci wyszły te literki, czym malowałaś?


wikamuś kochana, a na kiedy masz cc planowane?

martoocha jak już Ci kiedyś pisałam, pij sobie 2x dziennie siemię lniane mielone.. ja piję chyba od 1,5 miesiąca i naprawdę problem z zaparciami jest duuużo mniejszy
 
zamawiałam u nich czyste, one są z jakiejś sklejki czy cuś :-p -kreatiko- LITERY LITERKI DECO DREWNIANE DUŻE 20cm (3271879551) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
mają też samochodziki, jakieś motylki i inne duperele, a księżyc malowałam zwykłymi plakatówkami, a literki farbami do ściany Śnieżką, bo nam zostały z sypialni :-) później kontury poprawiłam pisakami i wyszło cacy :)

widze wszystkie dzisiaj jakieś zalatane, troche słońca się pokazało i już człowiek ma werwe do działania :-p
 
reklama
kurcze, znowu się urobiłam.. szafka w łazience posprzątana, sterta kosmetyków wywalona.. przy okazji zaciągnęłam się detergentem, fuuuj, aż mi się w głowie kręci..
zrobiłam listę na lodówce, co jeszcze trzeba zrobić, ale póki co chyba M udaje, że jej nie widzi.. chyba zrobię ją w rozmiazre XXL, może wtedy wpadnie na pomysł, zeby mi pomóc.. i kupię sobie taką koszulkę :-D http://koszulkolandia.com/*******e-nie-robie-koszulka.html

izka naprawdę śliczne te literki.. jakby miała imię już wybrane, to może bym się zdecydowała :-D

a tak, dzidziolina nadal bezimienna :no: póki co nasze typy / do których nie mam jakoś w 100% przekonania/ to Pola, Laura, Iga.. co myślicie? dodam, że nazwisko krótkie 5 liter
 
Do góry