reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Na teście biel, @ miała przyjść dzisiaj... Poczekam do wtorku, jak nie przyjdzie to trzeba będzie iść do lekarza..
 
reklama
@Karmar93 gratuluję też miałam kiedy myślałam że nic z tego cyklu to wyszli trzymam dla ciebie teraz mocno kciuki. Jeśli chcesz możesz powtórzyć betę tak za 3 lub 4 dni jak będzie powyżej 1000 to spokojnie możesz jechać na potwierdzenie ciąży bo już pęcherzyki powinien być widoczny na usg.
@KiedyPytam kochana pregnyl utrzymuje się w organizmie do 10 dni tak pisze w ulotce ale najlepiej test ciążowy robić po 14 dniach czyli pełnych 2 tygodniach od zastrzyku bo wtedy powinna przyjść @. Ja robiłam zastrzyk w 15 dni od zastrzyku kreska wyszła druga blada A test o czułości 10 mlu zrobilam betę i pierwszą 167 a już druga po 4 dniach powyżej 1000.
 
@Karmar93 gratuluję też miałam kiedy myślałam że nic z tego cyklu to wyszli trzymam dla ciebie teraz mocno kciuki. Jeśli chcesz możesz powtórzyć betę tak za 3 lub 4 dni jak będzie powyżej 1000 to spokojnie możesz jechać na potwierdzenie ciąży bo już pęcherzyki powinien być widoczny na usg.
@KiedyPytam kochana pregnyl utrzymuje się w organizmie do 10 dni tak pisze w ulotce ale najlepiej test ciążowy robić po 14 dniach czyli pełnych 2 tygodniach od zastrzyku bo wtedy powinna przyjść @. Ja robiłam zastrzyk w 15 dni od zastrzyku kreska wyszła druga blada A test o czułości 10 mlu zrobilam betę i pierwszą 167 a już druga po 4 dniach powyżej 1000.
Wiem, wiem dzięki. Ja narazie robiłam z ciekawości ale owulacyjne i one też cały czas wychodzą pozytywne. A powiedz mi skoro brałaś zastrzyk. Ja wzięłam o 12 w piątek Pregnyl. I do teraz nie odczułam nic. Żadnych boli niczego. I wczoraj temo miałam 36,62, najwyższą w cyklu, a dzisiaj 36,40. O 12 w południe będzie 48 h od wzięcia. ........ Ale ja już myślę że nic z tego. :(
 
A ja już ok 30h od podania pregnylu i nic nie czuję. Zero.
Wkurza mnie to. Bo się boje ze jak zastrzyk zadziała dopiero jutro to te pęcherzyki co miały 17 mm wczoraj, zdążą urosnąc do 21. A ten co miałam 23 to się przeciąga czy co....
Ale co ja moge już teraz.... 50/50 że pęknie albo nie pęknie. Niech się dzieje co chce.... Nie mam przecież żadnego wpływu na to. Dobrze że mam zajęcie że szczeniakiem bo bym już całkiem oszalała.
Pokaż go!
 
Dziewczyny. Minęło te 48h od pregnylu a ja nic nie czuję :( nic zupełnie. I temperatura rano 36,40. A wczoraj była 36,62. Czyli zamiast wzrosnąć to jeszcze spada :( ja zwariuje :( nie dość że sobie naprobilam ogromnych nadzieji, że chociaż mi pęknie ten pęcherzyk, to jeszcze gdzieś tam tliła się iskierka że się uda. Mam Endo 12mm!!!, piękny pęcherzyk, mocna dawka pregnylu! śluz taki jak trzeba po wiesiołku.... Lekarka mówiła że nic więcej do szczęścia nie trzeba. I co.... :(
 
reklama
Dziewczyny. Minęło te 48h od pregnylu a ja nic nie czuję :( nic zupełnie. I temperatura rano 36,40. A wczoraj była 36,62. Czyli zamiast wzrosnąć to jeszcze spada :( ja zwariuje :( nie dość że sobie naprobilam ogromnych nadzieji, że chociaż mi pęknie ten pęcherzyk, to jeszcze gdzieś tam tliła się iskierka że się uda. Mam Endo 12mm!!!, piękny pęcherzyk, mocna dawka pregnylu! śluz taki jak trzeba po wiesiołku.... Lekarka mówiła że nic więcej do szczęścia nie trzeba. I co.... :(
Może dziś pęknie. Jeszcze jest nadzieja :)
 
Do góry