reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Dziewczyny wiem że każdy pęcherzyk to potencjalne dziecko, ale dupek jeden nie pękł!!!!! Znowu!!!! Jestem wściekła :( zła. Ma już 25 mm. Przepisała mi zastrzyk i jutro wezmę żeby pękł, a od piątku 3x1 dupek. Niestety ale moze być za późno za Pregnyl ale nie zaszkodzi. Jedynie pomoże. Nie idę już sprawdzać czy pęknie czy nie, wolę żyć w błogiej nieświadomości. A od okresu Aromek.
 
Dziewczyny wiem że każdy pęcherzyk to potencjalne dziecko, ale dupek jeden nie pękł!!!!! Znowu!!!! Jestem wściekła :( zła. Ma już 25 mm. Przepisała mi zastrzyk i jutro wezmę żeby pękł, a od piątku 3x1 dupek. Niestety ale moze być za późno za Pregnyl ale nie zaszkodzi. Jedynie pomoże. Nie idę już sprawdzać czy pęknie czy nie, wolę żyć w błogiej nieświadomości. A od okresu Aromek.
Myślę że 25mm to akurat w sam raz. Jutro zastrzyk i może będzie cykl udany. Życzę Ci tego z całego serca. Już dość się wycierpiałaś i wylalas zapewne łez. [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
 
A na lewym jajniku mam dwie płynne zmiany po 30 mm. Powiedzcie mi.... Czy możliwe że one też pękną od pregnylu. Wolałabym nie...
 
Dziewczyny wiem że każdy pęcherzyk to potencjalne dziecko, ale dupek jeden nie pękł!!!!! Znowu!!!! Jestem wściekła :( zła. Ma już 25 mm. Przepisała mi zastrzyk i jutro wezmę żeby pękł, a od piątku 3x1 dupek. Niestety ale moze być za późno za Pregnyl ale nie zaszkodzi. Jedynie pomoże. Nie idę już sprawdzać czy pęknie czy nie, wolę żyć w błogiej nieświadomości. A od okresu Aromek.
O kurde... Jestem dzień po Tobie....Jutro idę sprawdzić czy pękły. W poniedziałek byly 2x18mm. A nie możesz dzisiaj już wziąć zastrzyku?? Żeby jak najszybciej?
 
reklama
Do góry