reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Clo. Powiedziała, że skoro od poniedziałku nie urodl to pewnie nie urośnie. Dobrze gdybym zrobiła usg za 2 dni. Zastrzyk nie ma sensu według niej. Ale jak czytałam to zapadający pęcherzyk świadczy o owulacji
Bidulka :(
A nie można wziąć zastrzyku? Coś z nim nie tak? To jest taka wielkość minimum do zastrzyku. Może by pękł.
To na clo czy na aromku
 
Clo. Powiedziała, że skoro od poniedziałku nie urodl to pewnie nie urośnie. Dobrze gdybym zrobiła usg za 2 dni. Zastrzyk nie ma sensu według niej. Ale jak czytałam to zapadający pęcherzyk świadczy o owulacji
No to byla owu czy nie? Może być zapadający a może się zmniejszać bo się wchłania. Ale lekarz powinien widzieć czy pęcherzyk jest poowulacyjne i czy jest plyn w zatoce
 
No to byla owu czy nie? Może być zapadający a może się zmniejszać bo się wchłania. Ale lekarz powinien widzieć czy pęcherzyk jest poowulacyjne i czy jest plyn w zatoce
Ból był we wtorek więc powiedziała że ona już płynu nie zobaczy. Że najlepiej iść jutro do innego gina. I zrobić progesteron za kilka dni
 
Jutro idę prywatnie na usg i zobaczymy co tam mi powiedzą. Jak będzie sens to wezmę zastrzyk ale już się nie nastawiam... W marcu chce zrobić wszystkie możliwe badania ale muszę dokładną listę zrobić
Bidulka :(
A nie można wziąć zastrzyku? Coś z nim nie tak? To jest taka wielkość minimum do zastrzyku. Może by pękł.
To na clo czy na aromku
 
Jutro idę prywatnie na usg i zobaczymy co tam mi powiedzą. Jak będzie sens to wezmę zastrzyk ale już się nie nastawiam... W marcu chce zrobić wszystkie możliwe badania ale muszę dokładną listę zrobić
Ja dzis ten zastrzyk wzięłam, przytulanki po dwóch dniach przerwy wczoraj i dzisiaj.
Ale nie mam ani jednego procenta nadzieji. Po roku starań nadzieja wygasa.
 
reklama
Ja dzis ten zastrzyk wzięłam, przytulanki po dwóch dniach przerwy wczoraj i dzisiaj.
Ale nie mam ani jednego procenta nadzieji. Po roku starań nadzieja wygasa.
Ja mam 5 cykl starań... Ja już tracę radość ze starań. Jak to mój powiedział "to już naprawdę jest robienie dziecka, pod zegarek" mało tego wychodzą mi pozytywne testy owulacyjne 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
 
Do góry