reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Jutro będę testować to zobaczę czy to to 😀 cały czas mnie pobolewa ten jajnik i nie wiem czy też nie na @ zobaczymy oby 2 kreski byly bo perspektywa usg w trakcie @ mnie przeraża 😢

Nie steresuj się, gorąco trzymam kciuki byś miała dobre wieści :)

Mnie też coś ćmi po lewej stronie, nie wiem co to takie dziwne cuś...

Nie ma @ i oby nie było ;)
 
reklama
Hej dziewczyny, pisze bo nie wiem co sie dzieje...dzis jest 5 dc, i pierwszy z pieciu dni brania leku Aromek, dodam ze jest to pierwszy cykl z tym lekiem...lek wziety rano ale od kilku godzin boli mnie lewy jajnik, klucie jal na @ i jajeczkowanie...czy ktoras z Was tak miala? Jest to 5 dc i za wczesnie na bole owulacyjne... Martwi mnie to...
 
Hej dziewczyny, pisze bo nie wiem co sie dzieje...dzis jest 5 dc, i pierwszy z pieciu dni brania leku Aromek, dodam ze jest to pierwszy cykl z tym lekiem...lek wziety rano ale od kilku godzin boli mnie lewy jajnik, klucie jal na @ i jajeczkowanie...czy ktoras z Was tak miala? Jest to 5 dc i za wczesnie na bole owulacyjne... Martwi mnie to...
Nie przejmuj się. To normalne że przy stymulacji czuć jajniki.
 
Aha, dzieki. Wlasnie mam wrazenie ze odkad biore leki na stymulacje ciagle cos czuje, a kiedys tylko podczas @ i owu. A macie tak ze np przez kilka cykli boli najpierw jeden jajnik a pozniej drugi... Rozumien ze wtedy z tego bolacego jest owu?
 
Aha, dzieki. Wlasnie mam wrazenie ze odkad biore leki na stymulacje ciagle cos czuje, a kiedys tylko podczas @ i owu. A macie tak ze np przez kilka cykli boli najpierw jeden jajnik a pozniej drugi... Rozumien ze wtedy z tego bolacego jest owu?

Mnie męczyły oba jajniki i na obu miałam pęcherzyki ;) Czasem ma się z jednej strony a mimo wszytko boli i ta druga, nie ma reguły.
 
reklama
Do góry