reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Uuuu ... brzmi niezle. Do @ zostało 5 dni, temperatura jakaś dziwna ... do tego mam wysypkę. Doszłam do wniosku ze to uczulenie na antybiotyk, który brałam przed HSG. Bo wykluczylam uczulenie na kontrast :)
Wiecie, ja jestem dziwny człowiek. Zarządzam poradniami zdrowia i mam do dyspozycji lekarza POZ a diagnozuje się sama :) nie komentujcie, szewc w dziurawych butach chodzi, prawda? Ale chyba w czwartek pójdę do rodzinnego i się upewnię co do tej wysypki. Bo już nie wiem czy to na okres prognoza czy nie ..,
Brzmi może nieźle ale czy coś z tego będzie to kto wie .
 
reklama
Dzisiaj 1dc i zrobiłam badania... Jak w marcu prolaktyna była przy górnej granicy tak teraz poniżej normy... A wczoraj zapomniałam jeszcze tabletki na nią wziąć... No i chyba euthyrox mnie czeka
Screenshot_20200708_194149.jpeg
 
Kilka dni wcześniej bardzo mnie piersi bolały, a dzisiaj dziwnie mnie kłuło w dole brzucha, a teraz brzuch mnie zaczął boleć jak na okres 🙈 mam nadzieję że nie przyjdzie. Może wybiorę się na betę to będzie wszystko jasne.
 
Kilka dni wcześniej bardzo mnie piersi bolały, a dzisiaj dziwnie mnie kłuło w dole brzucha, a teraz brzuch mnie zaczął boleć jak na okres 🙈 mam nadzieję że nie przyjdzie. Może wybiorę się na betę to będzie wszystko jasne.
Mnie wczoraj tak kłuło... Dziś ból jak na miesiączke... Piersi mnie nie bolą ale są duże i jędrne... Co mnie trochę dziwi bo zawsze mnie bolą przed @. Jeszcze 5 dni.... Ogólnie od owulki mam bóle.... Ale wczoraj to miałam dość tego klucia....
 
reklama
Ja byłam dzisiaj na becie i czekam na wynik, teraz myślę że za szybko zrobiłam test i boję się że to moja przedwczesna radość. A ty testowałaś?
 
Ostatnia edycja:
Do góry