reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Mysle z
Dziewczyny jak myślicie jak szyjka jest miękka to świadczy że jest owulacja a czy to może też świadczyć że pęcherzyk pękł? Pozdrawiam
Mysle ze ozncza dni. Plodne ale czy pekl to na usg lub te gesty owu najpewniej cos powiedza czy to juz owulka
 
reklama
@Lusia125
Kup psu duzo zabawek do gryzienia najlepiej sprawdza sie poroże z jelenia. Na allegro w zooologicznych sa czy na olx ktos sprzedaje. Pies ich nie zje bo sa twarde ale ma czas i nie w glowie mu meble itp
 
@Lusia125
Kup psu duzo zabawek do gryzienia najlepiej sprawdza sie poroże z jelenia. Na allegro w zooologicznych sa czy na olx ktos sprzedaje. Pies ich nie zje bo sa twarde ale ma czas i nie w glowie mu meble itp
Dzięki ty masz swojemu kupione? Poszukam. Dzisiaj dostałam jeszcze informacje ktoś kto ma ta sama rasę żebym kupiła mu kość drewniana niby pomaga... Buldog francuski fajne psiaki też myśleliśmy nad tą rasa tylko że musiałam wybrać z włosami ze względu na alergie
 
Dzięki ty masz swojemu kupione? Poszukam. Dzisiaj dostałam jeszcze informacje ktoś kto ma ta sama rasę żebym kupiła mu kość drewniana niby pomaga... Buldog francuski fajne psiaki też myśleliśmy nad tą rasa tylko że musiałam wybrać z włosami ze względu na alergie
Tak dostal gryzie i mamy spokój. Masz shih tzu? Moji rodzice maja. Super pieski
 
Aha to koniecznie zobaczę czy mają u nas a jak nie to zamówię, ta drewniana też mu kupię. Nooo są urocze
Moj maz przyniósł mu z dworu kawalam galezi do gryzienia i tez jest spokój. Bawi sie itp. Ale mama zostawiając psa to on odrazu idzie spac. Spróbuj mu zrobic fajne legowisko z kocyka z waszym zapachem i moze bd Was czuł i spal spokojnie z nudow
 
Moj maz przyniósł mu z dworu kawalam galezi do gryzienia i tez jest spokój. Bawi sie itp. Ale mama zostawiając psa to on odrazu idzie spac. Spróbuj mu zrobic fajne legowisko z kocyka z waszym zapachem i moze bd Was czuł i spal spokojnie z nudow
Może tak. Wydaje mi się że póki jest szczeniaki em to tak się zachowuje... Mam znajomego który też ma shih tzu i pod nieobecność śpi nawet na spacery mu się nie chce chodzić heh. Dobry pomysł z tą gałęzią :)
 
Amur zmień koniecznie lekarza. Ja w pierwszym cyklu z CŁO tez zobaczę jak się zachowa doktor i Ew planuje zmianę.

Mój mąż tez ostatnio gada o bliźniakach, u mnie w rodzinie są także jest wieksze prawdopodobieństwo.

Lusia !!! Głowa do góry , nadejdą lepsze dni tylko trzeba myśleć pozytywnie chociaż wiem ze nie jest łatwo w naszych sytuacjach. W dzisiejszych czasach tylko zdrowia brakuje, bardzo dużo mlodych ludzi umiera, ciesz się życiem. Nigdy nie wiadomo co bedzie jutro.

Buziaki Kochane ;*
 
reklama
Amur zmień koniecznie lekarza. Ja w pierwszym cyklu z CŁO tez zobaczę jak się zachowa doktor i Ew planuje zmianę.

Mój mąż tez ostatnio gada o bliźniakach, u mnie w rodzinie są także jest wieksze prawdopodobieństwo.

Lusia !!! Głowa do góry , nadejdą lepsze dni tylko trzeba myśleć pozytywnie chociaż wiem ze nie jest łatwo w naszych sytuacjach. W dzisiejszych czasach tylko zdrowia brakuje, bardzo dużo mlodych ludzi umiera, ciesz się życiem. Nigdy nie wiadomo co bedzie jutro.

Buziaki Kochane ;*

Dzieki kochana, no jutro po wuzycie bede wiedziala czy ten cykl jeszcze cos da czy juz porazka na calego. Myślę ze cos madrego mi powie w koncu ide tam prywatnie... ah szkoda gadac. Ja tez czekam na wiesc ze bd blizniaki niby pecherzykow jest wiecej niz 1 takze czekam
 
Do góry