reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Dziewczyny a jak u Was z tarczyca ??bo to też jest bardzo częsty problem że nie wychodzi. Czasami wystarczy wyrównać np poziom tsh i już może być dobrze. Jak nie bylyscie długo u endokrynologa to naprawdę dobrze go odwiedzić i popytać o różne sprawy i zrobić sobie jakieś podstawowe badania :)
Żeby zbadać tarczyce to nie trzeba wizyty u endokrynologa. Wystarczy iść do lekarza rodzinnego po skierowanie tsh ft3 ft4 anty tpo anty tg i na wszelki wypadek wykonać usg. Jeśli coś będzie w wynikach nie tak to pani z labo poinformuję że wyniki nie są za dobre i warto udać się do dobrego endo.

Czasami jak gin wie że kobieta stara się o dziecko to sam kieruje na takie badania.
 
reklama
Ja tarczyce mam ok. PRL nieznacznie ponad normę. Wiec ja akurat z tym mam ok... :( może to siedzi mi w głowie ale jak ma nie siedzieć jak co chwile się badam...
 
Mi się wydaje że powinnaś brać coś na PRL jeśli masz ja nawet lekko zawyzona. Podwyższona prolaktyna może spowodować problem z miesiączkami z owulacja i mogą być plamienia srodcykliczne.

Jeśli nie chcesz brać leków lub każdy lekarz ci powie że nie trzeba nic brać to polecam castagnusa to są tabletki ziołowe. Pomagają na gospodarkę hormonalna obniżają prolaktyne regulują cykl tym samym owulacje. Poczytaj sobie o tym castagnusie.
 
U mnie tarczyca chyba ok. Nigdy nie miałam problemów. A rodziłam już 2 razy. Jesli teraz nie będzie ciąży to mój nowy lekarz chce mnie wysłać do szpitala aby zrobili mi wszystkie badania.
 
Mi się wydaje że powinnaś brać coś na PRL jeśli masz ja nawet lekko zawyzona. Podwyższona prolaktyna może spowodować problem z miesiączkami z owulacja i mogą być plamienia srodcykliczne.

Jeśli nie chcesz brać leków lub każdy lekarz ci powie że nie trzeba nic brać to polecam castagnusa to są tabletki ziołowe. Pomagają na gospodarkę hormonalna obniżają prolaktyne regulują cykl tym samym owulacje. Poczytaj sobie o tym castagnusie.
Ja mam właśnie ovarin na ustabilizowanie hormonów. Zapytam się przy następnym cyklu z clo zobaczymy co powie odnośnie PRL.
 
reklama
U mnie tarczyca chyba ok. Nigdy nie miałam problemów. A rodziłam już 2 razy. Jesli teraz nie będzie ciąży to mój nowy lekarz chce mnie wysłać do szpitala aby zrobili mi wszystkie badania.
Mimo że rodziłas już 2 razy warto zbadać. Znam kobiety które rodziły 4 razy a tarczyca później się okazała chora.

Ale życzę Ci aby u ciebie było wszystko w porządku i żebyś zafasolkowala.
 
Do góry