reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

To chyba jeszcze nie pozytyw nie?
IMG_20200210_213609.jpeg
 
reklama
Hej dziewczyny co tam u was.
Ja czekam na @ jak na zbawienie jakieś i w 5dc mam mieć usg czy polipy które wyskoczyły przez clo znikły. Nie było jako tako starań raz 3dni przed owu jak się dowiedziałam o polipach to nic . Za duże ryzyko ciąża z tym czymś zwiększa szansę na poronienie.
Jest tu jaka kol wiek dziewczyna co po clo wyskoczył jej polip? Może wy pamiętacie bo jesteście dłużej na tym wątku?
Ogólnie mam dużo śluzu jestem jakieś 7dpo a śluz mam rozciągliwy na cm to chyba po tym clo tak myślę 🤔
A u ciebie jak tam ?
 
Mi się skończył okres. Mam 9 dc dzisiaj. Przed okresem z niepeknietego pęcherzyka miałam 5,5 cm torbiel. Pojutrze ide sprawdzić czy zniknęła. Za tydzień może monitoring by sprawdzić czy jest jakiś pęcherzyk, czy znowu torbiel. A od następnego okresu Aromek. I zobaczymy czy rosną jakoś lepiej pęcherzyki. Pije myofolic, biorę jakieś witaminki, ale na cuda w tym cyklu nie liczę. Może z Letrazolem coś lepiej pójdzie?
 
Ja czekam na @ jak na zbawienie jakieś i w 5dc mam mieć usg czy polipy które wyskoczyły przez clo znikły. Nie było jako tako starań raz 3dni przed owu jak się dowiedziałam o polipach to nic . Za duże ryzyko ciąża z tym czymś zwiększa szansę na poronienie.
Jest tu jaka kol wiek dziewczyna co po clo wyskoczył jej polip? Może wy pamiętacie bo jesteście dłużej na tym wątku?
Ogólnie mam dużo śluzu jestem jakieś 7dpo a śluz mam rozciągliwy na cm to chyba po tym clo tak myślę 🤔
A u ciebie jak tam ?
Ja po clo nie miałam polipów, ale 14 dc miałam już jeden duży pęcherzyk 30 mm. I kilka małych.
 
Ja po CLO polipów nie miałam, ale pęcherzyki nie rosły odpowiednio.. Max 17mm
Ja czekam na @ jak na zbawienie jakieś i w 5dc mam mieć usg czy polipy które wyskoczyły przez clo znikły. Nie było jako tako starań raz 3dni przed owu jak się dowiedziałam o polipach to nic . Za duże ryzyko ciąża z tym czymś zwiększa szansę na poronienie.
Jest tu jaka kol wiek dziewczyna co po clo wyskoczył jej polip? Może wy pamiętacie bo jesteście dłużej na tym wątku?
Ogólnie mam dużo śluzu jestem jakieś 7dpo a śluz mam rozciągliwy na cm to chyba po tym clo tak myślę [emoji848]
A u ciebie jak tam ?
 
reklama
Do góry