reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Dziewczyny przejrzałam moje wszystkie usg i coś mnie zaciekawiło. Wszystkie usg miałam robione tak około 13 dc i wszędzie moje endo jest tak od 15 do 17 mm czy to jest normalne bo norma to chyba 12
 
Ja już też wymiękam laski. Mało tego dostać się do lekarza do kliniki w dogodnym terminie graniczy z cudem
A ja nie jestem w stanie przewidzieć okresu dokładnie. Jestem umówiona ma 17. A przy dobrych wiatrach 17go będę miała 1 dzień cyklu. Ale postanowiłam że nawet jak będę miała 3-4 to jadę.
 
Ja już też wymiękam laski. Mało tego dostać się do lekarza do kliniki w dogodnym terminie graniczy z cudem
A ja nie jestem w stanie przewidzieć okresu dokładnie. Jestem umówiona ma 17. A przy dobrych wiatrach 17go będę miała 1 dzień cyklu. Ale postanowiłam że nawet jak będę miała 3-4 to jadę.
Zawsze coś musi się spi.... ja 2 cykle bez leków i co bummm torbiel . Myślałam że pogryze to usg z nerwów. I jeszcze to moje endo 23 dc i gigant 17 mm . Załamka :(
 
reklama
Ja się witam w 2 dc. W poprzednim na CLO pękły mi nareszcie dwa pecherzyki ale ciąży z tego nie było. Rozczarowanie boli, sił coraz mniej ale walczę dalej. Od tego cyklu Femara i mimo bardzo niskiej prolaktyny minimalna dawka na obniżenie na wypadek hiperprolaktynemi czynnosciowej. Trzeba wierzyć ze w końcu się uda...
 
Do góry