reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Powiem Wam też, że to straszna przewrotność losu - człowiek pół młodości kombinuje jak nie zajść w ciąże, a drugie pół jak zajść.
I ciagle pod górkę ::
Nic nie mów. Do ślubu i studiując to nie dość że brałam tabletki to jeszcze gumki. A teraz? Miliony monet na lekarzy i badania. 🤦🤦🤦 A ciąży jak nie było tak nie ma 😭
 
U mnie wczoraj monitoring pojechalam żeby sprawdzić czy pęcherzyki pękły po stymulacji i w obu janikach po prawej i lewej stronie mam piękne ciałka żółte😊 przez 10 dni teraz duphaston i ciekawa jestem co z tego wyniknie za 10 dni mam zrobić hcg 🙂 trzymajcie kciuki
 
reklama
U mnie wczoraj monitoring pojechalam żeby sprawdzić czy pęcherzyki pękły po stymulacji i w obu janikach po prawej i lewej stronie mam piękne ciałka żółte😊 przez 10 dni teraz duphaston i ciekawa jestem co z tego wyniknie za 10 dni mam zrobić hcg 🙂 trzymajcie kciuki

Daj znać koniecznie, może będą z tego bliźniaki dwujajowe :))
 
Do góry