reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

A czy któraś miała tak, ze zaszła w ciąże na Clo mimo braku śluzu płodnego?
Czy brak śluzu płodnego w cyklu z Clo świadczy o braku OWU? i o tym że żaden pęcherzyk nie wypuścił jajeczka?
Ja tutaj muszę dodać że brałam Clo tak jak pisałam wam wcześniej mam mało śluzu płodnego a dziś jajniki to mnie tak bolą myśle że chyba jest owulacja ale co z tego będzie zobaczymy jutro usg ciekawa jestem czy pękł chociaż jeden pęcherzyk po ovitrelle 🙄
 
reklama
Jak po badaniu? Czytam twoje posty i dziwię się że żaden lekarz nie może Ci pomoc. Trzymam kciuki za was!
Jajowody drożne :) uf.... Miałam tylko jakiś mega zrost w kanale szyjki. Lekarka nie mogła się przebić z kontrastem ale w końcu się udało to udrożnić i potem macica i jajowody już ładnie przeszło. Czuje się ok. Lekko krwawię ale ogólnie ok, nic mnie nie boli. Byłam na znieczuleniu więc jestem cały dzień lekko skołowana. Ale tak to git.
 
Jajowody drożne :) uf.... Miałam tylko jakiś mega zrost w kanale szyjki. Lekarka nie mogła się przebić z kontrastem ale w końcu się udało to udrożnić i potem macica i jajowody już ładnie przeszło. Czuje się ok. Lekko krwawię ale ogólnie ok, nic mnie nie boli. Byłam na znieczuleniu więc jestem cały dzień lekko skołowana. Ale tak to git.
Uff to dobrze teraz tylko działać
 
Dziś 20dc: w lewym jeden pęcherzyk, a w prawym 3 dominujące (największy 48mm) - w piątek idę na następną kontrol, gin twierdzi, że jeszcze mogą pęknąć i żeby się przytulać.
Nic nie mówiła o żadnych zastrzykach na pęknięcie :(
Mnie to dość zastanawia, bo nawet z ciekawości zrobiłam znów test OWU (clearblue) i było puste kółeczko... test wyszedł mi pozytywny w 13dc (czyli OWU 14dc lub 15dc)
Nie wierze ze może być jeszcze OWU.
Trochę załamka :(
 
Dziś 20dc: w lewym jeden pęcherzyk, a w prawym 3 dominujące (największy 48mm) - w piątek idę na następną kontrol, gin twierdzi, że jeszcze mogą pęknąć i żeby się przytulać.
Nic nie mówiła o żadnych zastrzykach na pęknięcie :(
Mnie to dość zastanawia, bo nawet z ciekawości zrobiłam znów test OWU (clearblue) i było puste kółeczko... test wyszedł mi pozytywny w 13dc (czyli OWU 14dc lub 15dc)
Nie wierze ze może być jeszcze OWU.
Trochę załamka :(
44 mm to są już za duże co ten lekarz Ci pieprzy
 
Przecież to już masakryczne torbiele 5 cm a nie pecherzyk do pęknięcia [emoji2356] zmień lekarza Kochana
Dziś 20dc: w lewym jeden pęcherzyk, a w prawym 3 dominujące (największy 48mm) - w piątek idę na następną kontrol, gin twierdzi, że jeszcze mogą pęknąć i żeby się przytulać.
Nic nie mówiła o żadnych zastrzykach na pęknięcie :(
Mnie to dość zastanawia, bo nawet z ciekawości zrobiłam znów test OWU (clearblue) i było puste kółeczko... test wyszedł mi pozytywny w 13dc (czyli OWU 14dc lub 15dc)
Nie wierze ze może być jeszcze OWU.
Trochę załamka :(
 
reklama
Do góry