reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Dziś 20dc: w lewym jeden pęcherzyk, a w prawym 3 dominujące (największy 48mm) - w piątek idę na następną kontrol, gin twierdzi, że jeszcze mogą pęknąć i żeby się przytulać.
Nic nie mówiła o żadnych zastrzykach na pęknięcie :(
Mnie to dość zastanawia, bo nawet z ciekawości zrobiłam znów test OWU (clearblue) i było puste kółeczko... test wyszedł mi pozytywny w 13dc (czyli OWU 14dc lub 15dc)
Nie wierze ze może być jeszcze OWU.
Trochę załamka :(
Sorki ale co to za lekarz? To już jest mega torbiel. Nie daje ci zastrzyku bo to też bez sensu bo masz już torbiele. Nie masz owulacji, pęcherzyk nie pękł, tylko przerósł i zrobiła się torbiel. A ta reszta ile ma mm?
 
reklama
Sorki ale co to za lekarz? To już jest mega torbiel. Nie daje ci zastrzyku bo to też bez sensu bo masz już torbiele. Nie masz owulacji, pęcherzyk nie pękł, tylko przerósł i zrobiła się torbiel. A ta reszta ile ma mm?
Tragedia to mi gin robił usg w trakcie @ żeby zobaczyć czy nic się nic porobiło a tu takie cyrki
 
Jutro jestem już umówiona do innego lekarza na usg, takiego co się zajmuje leczeniem niepłodności, zobaczymy co powie
:(((
 
Jutro jestem już umówiona do innego lekarza na usg, takiego co się zajmuje leczeniem niepłodności, zobaczymy co powie
:(((
Wiesz, my tu nie jesteśmy lekarzami. Nie wpadaj w panikę, ale warto to skonsultować z kimś innym. Na tyle już wszystkie tu chodzimy do lekarzy, że wiemy co nam mówią na pęcherzyki 4 centymetrowe.... Powodzenia daj znać co ci powiedział.
 
No to tak:
tak jak myślałam to są już torbiele niestety i musza zniknąć.

Do tego endometrium mam za cienkie.

Mam czekać na @ i następny miesiąc Asubtele - co jest antykoncepcją ;((( bo się muszą wchłonąć.

Ponoć kolejne dawki Clo - waliłyby w ten torbielowaty jajnik (torbiele rosły by jeszcze większe) i przeszkadzały „zdrowym” pęcherzykom - wiec i tak by z tego nic nie było.

Powiedział ze przy Clo monitoring od 10-11 dc musi być...

Dopiero potem będziemy coś działać...

Także trochę załamka u mnie :((
 
Czy komuś się faktycznie dały radę wchłonąć takie torbiele w przeciągu 1-2cykli? Bo z tego stresu nie spytałam nawet jak to statystycznie wyglada 😭
 
No to tak:
tak jak myślałam to są już torbiele niestety i musza zniknąć.

Do tego endometrium mam za cienkie.

Mam czekać na @ i następny miesiąc Asubtele - co jest antykoncepcją ;((( bo się muszą wchłonąć.

Ponoć kolejne dawki Clo - waliłyby w ten torbielowaty jajnik (torbiele rosły by jeszcze większe) i przeszkadzały „zdrowym” pęcherzykom - wiec i tak by z tego nic nie było.

Powiedział ze przy Clo monitoring od 10-11 dc musi być...

Dopiero potem będziemy coś działać...

Także trochę załamka u mnie :((
No to już lepiej brzmi :) nie załamuj się. Ja też przeżywałam zalamke jak na starcie wiedziałam że cykl stracony. W tym cyklu piękny pęcherzyk a ja musiałam się zabezpieczać by zrobić drożność która wykazała to, co podejrzewałam czyli że jajowody drożne. Dziewczyny przed invitro biorą też antykoncepcję.... Tak to już musi być. Ale miesiąc szybko minie :)
 
reklama
Do góry