reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Staraj się o tym nie myśleć. Wiem że to trudne . Ja tez wiele razy miałam chwilę załamania ale 2 miesiące przerwy uświadomiły mi że nic na siłę .


Staram się nie myśleć i nie nakręcać, ale to bardzo ciężko tak się wyłączyć jak człowiekowi zależy.

Wg testu OWU miała być 14dc (środa) i faktycznie w środę bolały mnie jajniki, w czwartek mniej a dziś znów, pecherzyki są p obu stronach, ale płynu w zatoce Douglasa nie ma.
Poza bólami jajników nie mam innych objawów OWU, brak płodnego śluzu czy jakiejś większej ochoty na przytulanki.
Miała któraś opóźnioną OWU mimo ze test pokazywał, ze to już?
 
reklama
Staram się nie myśleć i nie nakręcać, ale to bardzo ciężko tak się wyłączyć jak człowiekowi zależy.

Wg testu OWU miała być 14dc (środa) i faktycznie w środę bolały mnie jajniki, w czwartek mniej a dziś znów, pecherzyki są p obu stronach, ale płynu w zatoce Douglasa nie ma.
Poza bólami jajników nie mam innych objawów OWU, brak płodnego śluzu czy jakiejś większej ochoty na przytulanki.
Miała któraś opóźnioną OWU mimo ze test pokazywał, ze to już?
Jakiej wielkości masz pęcherzyka?
 
reklama
Do góry