reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Ja mam dzisiaj 14 dc bez clo i na 100 % mam owulacji bo mnie jajniki naparzaja od rana a mam tak jak mi pęcherzyk pęka.
 
Mi przez oststni rok czasu testy clear blue pokazywały owulacje nawet ja czułam bo bolal mnie jajnik i co się okazało że przerastają mi pęcherzyki 😔 teraz jestem aktualnie na metformine i clo i czeka mnie zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka 😊
 
Liczę trochę na to, że się jednak nie przekonam czy Clo wydłuży cykl czy nie ;)
Zobaczysz że nic Ci n
Mi przez oststni rok czasu testy clear blue pokazywały owulacje nawet ja czułam bo bolal mnie jajnik i co się okazało że przerastają mi pęcherzyki 😔 teraz jestem aktualnie na metformine i clo i czeka mnie zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka 😊
Ja wzięłam 3 zastrzyki przy 4 cyklu okazało się że same pękają przy 25 mm
 
Przez 3 cykle usg miałam w 13 dc i od razu zastrzyk . W 4 cyklu byłam w 14 dc i już był płyn w zatoce to świadczy że same pekly ale przeczytałam że tak jest bo mnie brzuch bolał bardzo
 
Mi przez oststni rok czasu testy clear blue pokazywały owulacje nawet ja czułam bo bolal mnie jajnik i co się okazało że przerastają mi pęcherzyki 😔 teraz jestem aktualnie na metformine i clo i czeka mnie zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka 😊


Ja testy OWU robie po raz pierwszy teraz właśnie przy Clo.

Wcześniej też w okolicy połowy cyklu miałam kłucia w jajnikach, ale bez śluzu płodnego i nawet bez jakieś większej ochoty na <3, w drugiej połowie cyklu w przypadkowych usg nie było płynu, mimo ze w pierwszej połowie pecherzyki rosły.

Gin stwierdziła, że mogły to być cykle bezowulacyjne skoro 7mc bezowocnych starań a inne wyniki dobre - stąd Clo.

Boję się nastawiać bo rozczarowania są bolesne...
 
reklama
Ja testy OWU robie po raz pierwszy teraz właśnie przy Clo.

Wcześniej też w okolicy połowy cyklu miałam kłucia w jajnikach, ale bez śluzu płodnego i nawet bez jakieś większej ochoty na <3, w drugiej połowie cyklu w przypadkowych usg nie było płynu, mimo ze w pierwszej połowie pecherzyki rosły.

Gin stwierdziła, że mogły to być cykle bezowulacyjne skoro 7mc bezowocnych starań a inne wyniki dobre - stąd Clo.

Boję się nastawiać bo rozczarowania są bolesne...
Staraj się o tym nie myśleć. Wiem że to trudne . Ja tez wiele razy miałam chwilę załamania ale 2 miesiące przerwy uświadomiły mi że nic na siłę .
 
Do góry