reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
GRATULACJE LOPCIU !!!

A jednak to prawda, że : "nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia"

BARDZO SIĘ CIESZĘ I ŻYCZĘ DUŻO ZDRÓWKA DLA CB I FASOLKI ;-)
 
Hi

No Żabciu wlasnie od czasu do czasu :(
Lopciu piekny suwaczek , i co bedzie mala ksieżniczka i to chyba w taka piekna okraglutka rocznice slubu ;-):tak:Super

Krzaczory wylazić !!!!!!!

A u nas oki , ja sie kuruje bo mnie dopadla , wciaz na wiecznej diecie Mlody szaleje gryzie , kopie takie glupawki mu sie zalaczaja czasami ze nie mam sily juz matkooo Mysle ze mu przejdzie cale szcescie ze ma takie chwilowki , znaczy mam nadzieje ze mu tak nie zostanieee :eek:A czasami to aniol , a jak juz gdzies wychodzimy to mowie Wam wszyscy zachwyceni i mowia ,, jaki on grzeczny " :rofl2:

Oki to tak na szybciutko a teraz lece nynkac

Buziaki


I pisac mi tu , pisac ...

A Pani Batonik tez sie odezwie od czasu do czasu tu , albo tam ;)
 
jeszcze nie wiem kto mieszka:):)

dziewczyny gardełko pobolewa dajcie jakiś sposób oprócz płukania w soli z wodą ( bo na to mam odruch wymiotny:-p)
 
reklama
Hi

No Żabciu wlasnie od czasu do czasu :(
Lopciu piekny suwaczek , i co bedzie mala ksieżniczka i to chyba w taka piekna okraglutka rocznice slubu ;-):tak:Super

Krzaczory wylazić !!!!!!!

A u nas oki , ja sie kuruje bo mnie dopadla , wciaz na wiecznej diecie Mlody szaleje gryzie , kopie takie glupawki mu sie zalaczaja czasami ze nie mam sily juz matkooo Mysle ze mu przejdzie cale szcescie ze ma takie chwilowki , znaczy mam nadzieje ze mu tak nie zostanieee :eek:A czasami to aniol , a jak juz gdzies wychodzimy to mowie Wam wszyscy zachwyceni i mowia ,, jaki on grzeczny " :rofl2:

Oki to tak na szybciutko a teraz lece nynkac

Buziaki


I pisac mi tu , pisac ...

A Pani Batonik tez sie odezwie od czasu do czasu tu , albo tam ;)
od czasu do czasu ale wazne zze wogole ;-)
jeszcze nie wiem kto mieszka:):)

dziewczyny gardełko pobolewa dajcie jakiś sposób oprócz płukania w soli z wodą ( bo na to mam odruch wymiotny:-p)
TANTUM VERDE w pastylkach i w spraju :tak: lopciu ty juz tak daleko prawie w polowie a dopiero teraz sie chwalisz :szok: toc za miesiac juz plec bedziesz znala o matulu ale polecialo ze ho ho zdrowka i rozowej ksiezniczkizycze ;-)
Lopciu gratuluję!!!
Na gardło tantum verde!

Pozdrawiam Was wszystkie!

no wlsnie tantum ;-) a co u was?

u na anaaaareszcie poprawa maly juz duzo mniej kaszle mi juz minela goraczka i wszystkie inne dolegliwosci jeszcze tylko czasem glowa poboli ale wkoncu sie czuje o niebo lepiej vicks mi pomogl w smaku jest niebardzo ale stawia na nogi :-)
 
Do góry