KAROLINA1986
Grudniowa Mamuśka
xTosia
To zabieraj się z nim ;-) Ja bym mu pewnie też zazdrościła gdybym to lubiła oglądć. No ale jestem typem który nie ogląda żadnych polskich seriali. Po prostu mi się nie podobają.
To zabieraj się z nim ;-) Ja bym mu pewnie też zazdrościła gdybym to lubiła oglądć. No ale jestem typem który nie ogląda żadnych polskich seriali. Po prostu mi się nie podobają.
może temperatura (nie wiem jak wysoka i czy się powtórzyła) była skutkiem zmęczenia, albo jakiś ząbek się wykluwa... w każdym razie życzymy zdrówka
hihihi... w ten serial to nawet mój mąż się wkręcił i oglądal kazdy odcinek 
jak płacze, to idę przytulę ją, posiedzimy takie przytulone troszeczkę i ją odkładam do łóżeczka ;-)
zastanawiam się, czy to może byc od tych tabletek...