reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

no i tyle mojego...młody chyba wyczuł kurczaczka...mmm zapach w calym domu...teraz juz woła mama... ale nawet nie ide bo sam wyjdzie, ma patent ze z łóżeczka na komode i z komody hop na dół:)

hehe moja od tygodnia dostaje pierwsze mięsko- kurczaka właśnie i mruczy z zadowolenia:) teraz jedziemy z innymi..indyk, królik..itd. a z twojego syna widzę niezły agent:)
 
reklama
powrocilam,....i mialam co nadrabiac wy babole jedne...kumpela ma synka slodziaka..taki malusi...kiedy moja taka malusia byla....a Wiki wybila sie dolna piatka ....

tosia
ty to jestes kobito normalnie nie wyrzyta....wibratorek niedlugo bedziesz se musiala kupic...no chyba ze juz takowy masz:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
cześć laski !

Witam nowe mamuśki, tyle was się namnożyło ,że też się pogubiłam ;-) ale przynajmniej jest wesoło i jest co poczytać jak za starych dobrych czasów :D

ja jako,że jeszcze nie dzieciata nie będę się udzielać intensywnie(ale w dzieciach robie od ładnych prawie 5 lat;-) ),ale też zapracowana jestem to i czasu nie mam:D

to która tam znowu na męża poluje ? tośka ? oj dobrze ma Twój chłop z Tobą:D
 
Do góry