reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starnia o pierwsze dziecko!

reklama
Cześć, Kochane.
Dzisiaj wypada owu, niestety robię nockę w pracy więc przytulanki wypadły na wczoraj, skrycie liczę, że to będzie złoty strzał. 🤣
Powiem Wam, że przez niepowodzenia dawno nie byłam tak pozytywnie nastawiona jak w tym cyklu, czuję jakby miało się udać. Gdzieś z tyłu głowy mam świadomość, że im większa ekscytacja tym później większe rozczarowanie, ale nie mogę się powstrzymać, przez ostatnie miesiące w cykl startowałam z myślą, że pewnie i tak się nie uda, tym razem jest inaczej.
Jeśli dalej tak będzie, chyba będę musiała udać się do psychologa, porażki bardzo mnie dotykają i ciężko mi sobie z nimi radzić samej.
Jak zawsze trzymam za Was kciuki, czekam na same pozytywne nowiny. 🥰
 
Nie no badania krwi, i cały komplet na wszystkie toksoplazmozy, różyczki i inne dziadostwa robiłam. Ale niewiem czy nie powinnam może coś na poziom hormonów? Czy drożność jajników? O takie już powiedzmy bardziej zaawansowane mi chodzi. Nigdy nie robiłam nawet testu owu...
 
To może zacznij coś robić na własną rękę :)
Nie no badania krwi, i cały komplet na wszystkie toksoplazmozy, różyczki i inne dziadostwa robiłam. Ale niewiem czy nie powinnam może coś na poziom hormonów? Czy drożność jajników? O takie już powiedzmy bardziej zaawansowane mi chodzi. Nigdy nie robiłam nawet testu owu...
 
Nie no badania krwi, i cały komplet na wszystkie toksoplazmozy, różyczki i inne dziadostwa robiłam. Ale niewiem czy nie powinnam może coś na poziom hormonów? Czy drożność jajników? O takie już powiedzmy bardziej zaawansowane mi chodzi. Nigdy nie robiłam nawet testu owu...
Są fora na których dziewczyny pisały jakie badania zrobić, a nawet w laboratoriach są pakiety badań [emoji6]
 
Dziewczyny, a o jakiej porze dnia najlepiej robić testy owulacyjne? Jutro zaczynam i nie wiem czy rano z pierwszego sikania czy może być później po pracy 🙈
 
Dziewczyny, a o jakiej porze dnia najlepiej robić testy owulacyjne? Jutro zaczynam i nie wiem czy rano z pierwszego sikania czy może być później po pracy [emoji85]
Nie mam dużego doświadczenia, bo to mój pierwszy cykl z testami ovu [emoji14] ale czytałam że nie powinno się testować z pierwszego porannego moczu. Jak robiłam test po południu i następnego dnia zrobiłam rano to kreska była jaśniejsza niż ta z poprzedniego dnia :)
 
reklama
Nie no badania krwi, i cały komplet na wszystkie toksoplazmozy, różyczki i inne dziadostwa robiłam. Ale niewiem czy nie powinnam może coś na poziom hormonów? Czy drożność jajników? O takie już powiedzmy bardziej zaawansowane mi chodzi. Nigdy nie robiłam nawet testu owu...

Drożność możesz zrobić. Skierowanie dostajesz od ginekologa do szpitala i z reguły tego samego dnia wychodzisz także szybkie badanko w miarę ;)
Na hormony wiele rzeczy może działaś, zrobić można, bo czasami i one mieszają...

Takie mocno już zaawansowane to robi tylko juz klinika ;)
 
Do góry