reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starszy partner

Inna_22 mój mężczyzna mi się w końcu oświadczył - tzn. dal mi pierścionek...
a tak naprawdę to jescze ślubu nie chce, bo ja go naciskam i w ogóle dobrze jest jak jest...
A my dalej chodzimy na śluby znajomych, ja na nich płaczę ze wzruszenia oraz z żalu, że mnie ominie ślub kościelny oraz z tego powodu, że ja też tego bym pragnęła.... Więc dalej będę konkubiną, która mieszka u swojego konkubenta...
Kindziunia....przykro mi z Twojego powodu...ja w styczniu przeżylam poronienie...wtedy mój świat się zawalił....dzisiaj już żyję nadzieją na kolejną szansę....Przytulam Ciebie do serduszka.
 
reklama
JOANNA jak ladnie do mnie piszesz.Jak twoje staranka?? ja zaczelam od nowa.5 czerwca lecimy na wakacje,zrelaksuje sie na maxa,ale nadal mi ciezko i plakac sie chce.
Wiesz,mozesz miec piekny slub cywilny.Tak jak my.Jerry jest ateista i zalatwienie wszystkich formalnosci w kosciele zajelo by duzo czasu i takie tam pierdoly.wiec mielismy tylko cywilny ale jaki !!! przesylam Ci link do dworku wktorym slubowalismy.Moze w Twojej miejscowosci tez jest szansa zawarcia zwiazu w innym miejscu niz usc
SimpleViewer

Zobacz załącznik 38796

Zobacz załącznik 38797
 
kindziu zazdroszcze ci pieknego slubu w bajecznej sukni.

u mnie bylo z zalozenia max minimalnie i teraz chetnie bym powtorzyla akcje z kosciolem i biala suknia ale on nie chce :-( a mi szkoda bo to niby raz w zyciu jest taka okazja
 
co nie chce?? Za fraki pana meza i do kosciola z nim.;-)
Jerry baaardzo chcial,nawet wyszla propozycja do niego zeby slub byl w KOsciele Mariackim,ale ksieza robia taaaaakie problemy ze odpuscilismy.A mogli miec nowa owieczke w swoim stadzie ;-)
 
Kindziunia;
Dziękuję Tobie za miłe słowa wsparcia :)
Piękne zdjęcia ...piękne miejsce... wspaniały pomysł :)
Wiesz co ? jestem cholernie rozczarowana bo dostałam w piątek miesiączkę a już miało jej nie być :( Co prawda dopiero 1 miesiąc biorę leki na obniżenie prolakyny ale jest mi okrutnie przykro...
Jestem już tym wszystkim strasznie zmęczona...
My już od lutego się nie zabezpieczamy więc ze staranek jak na tą chwilę klops - w czerwcu stuknie dokładnie rok od kiedy się staramy...
brakuje mi czasami sił na to wszystko...
Mam nadzieję, żę mi przejdzie...
Kindziuniu życzę Wam wspaniałego urlopu oraz tego Abyście wrocili w trójkę :)
 
JOANNA Jerry mial oiperacje"kuleczkowa" (mial podwiazane nasieniowody,to w NL bardzo popularne u mezczyzn)poczatkiem czerwca.Czyli u nas tez prawie rok.
Ja tez biore na obnizenie prolaktyny dosinex a Tobie co zaserwowali??
Ciesze sie ze podobal Ci sie nasz slub :-)Niedlugo sama bedziesz sie chalic ;-)Obiecuje Ci to !!!
 
Kindziunia - widzę, że coś nas łączy :)
Ja na obniżenie prolaktyny dostaję parlodel - zaczęłam go brać (połtora tabletki na dobę) w listopadzie i skończyłam prawie dwa opakowania i w grudniu byłam już w ciąży. Poźniej okazało się, że dzidzi nie żyję więc 19 stycznia miałam zabieg. Do dzisiaj nie jest mi łatwo ale staram się jakoś trzymać. Teraz znowu biorę te leki i zaczęłam już drugie opakowanie więc może w czerwcu ? bardzo bym tego pragnęła....
Mój mężczyzna ma już dwie córki z poprzedniego małżeństwa - mam z nimi super kontakt, ale chciałbym mieć nasze wspólne dzieci (nie jedno:)
Doktor przepisał mi ten parlodel bo powiedział,że jest najbardziej skuteczny no i w sumie miał rację. Zobaczymy jak teraz to wyjdzie.
Powodem mojego poronienia była cholerna cytomegalia, którą ktoś mnie akurat wtedy obdarował.....
Trzymam kciuki za Wasze staranka.... buziaczki
 
reklama
JOANNA moze spotkamy sie na gg albo na skype?? Wtedy bedizemy mogly sobie pogadc do bolu.Co o tym myslisz??
Ja jestem za!
moje gg 1255187
wydaje mi sie ze jaczy nas wiecej niz Ci sie wydaje,ale to na privie ;-)
 
Do góry