reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

Dzien doberek :-)

Pysia, Kluliczku - widze, ze wszystkie mamy termin do lekarza na przyszly tydzien, po kolei po sobie :-) Ja ostatnia, wiec mam nadzieje, ze zdacie wczesniej relacje, zebym wiedziala czego sie spodziewac :-)

Xatnon - witaj wsrod nas i napisz nam, jak bylo u lekarza :tak:

U mnie z rodziny wie tylko maz i kuzynka - byla akurat w odwiedzinach, jak robilam test. Kolezanki cos podejrzewaja, bo pije tylko soczek, zamiast piwa. Wkurza mnie to, bo sie dopytuja co i jak, a ja nie chce ani klamac, ani jeszcze sie przyznac. Niepotrzebnie cos mowilam, ze zaczynamy staranka, to by nikt nawet nic nie podejrzewal.

Pozdrawiam Was wszystkie i zycze milego dnia.
 
reklama
Dziękuję za bardzo miłe przyjęcie. Pysiu mamy taka sama fryzurkę na głowie, mam równie kręcone włosy co Ty, choć czasem wolę je ujarzmić i prostuje :)
Mi wychodzi z kalkulatora, że urodzę 14 stycznia.
Na pierwsza wizytę umówiłam się na 15 maja, juz nie moge się doczekać USG.
Moją jedyna przypadlością są wciąż rosnące i pobolewające piersi.
Pozdrawiam

Justyna (lat 29)
Ktos mały w brzuszku ( 6 tygodni)
 
Ja zapisałam się jak dostałam wynik testu. Mogłam też na 14 maja, ale to urodziny Janka, a nie chciałabym, zeby gdyby coś było nie tak, mial przepłakane przez matkę urodziny...

Jak narazie udało mi sie uniknąć wizyty w wc dziś :-D. Zaraz mąż się zbierze i poleci po ogórki małosolne :-p. Wiecie że Janek mnie z nich objada? Jak widzi, że mama je ogórka to zaraz przyraczkowuje i eeee, eeee, eeee, da. :-).
 
Hej babeczki!
Pozdrawiam styczniówki......
Przedstawiam sie grzecznie ;) Ania 29 lat nauczycielka ang.. termin porodu ponoć 3 styczeń 2009.

Jak się czujecie kobitki? Jakie macie dolegliwości poskarżcie sie to mi lepiej będzie.
Razem raźniej!!!
 
Witaj Melody. Ja tez ucze angielskiego :-);-). Cześć Xatnon. No to jest nas więcej.
Ja ogólnie się czuję dobrze, już pisałam o dolegliwościach, przygotowuję się na mdłości, choć mam nadzieję, że mnie ominą wymioty, jak ostatnio i mam nadzieję, że jakoś przetrzymam w pracy pierwszy trymestr.
 
No coż... ja dostałam L4 do konca maja a to z tego powodu, że miałam plamienia niewielkie i krwawienia. Ciąża rozwija sie prawidłowo i wszystko z Dziubaskiem jest dobrze ale....

Mam sie mocno oszczedzać. Mam nawet skierowanie do szpitala na obserwacje w razie ponownych dolegliwosci. Ale na razie odpukać.... wsio OK. :))))
Od poniedziałku nic się nie dzieje i nawet mi niesmak w ustach minał. Na kawę nie mam ochoty za nic! I na mysl o niektórych potrawach tez jakoś tak dziwnie nadal mi sie robi.....

A ze tak zadam dyskretne pytanko.... jak z seksem? Bo ja mam małe lęki żeby nic sie nie podziało znowu niedobrego......... Mój mężczyzna patrzy na mnie tęsknym wzrokiem hhihi ale ja jakos sie boje........
A w koncu to tez wysiłek a ja mam sie oszczedzac....
Pewnie jesli ciaza przebiega u was bez żadnych zakłóceń nie macie tego problemu?

wybaczcie ze tak wyjechałam z temacikiem :) ale mnie to nurtuje i liczę ze może ktoś ma podobne obawy.
Buziaki :)
 
No to ze mnie chyba szczęściara! Jak dotąd tylko odczuwam małe wzdęcie brzuszka i pełniejsze piersi. Żadnych mdłości, żadnych zachcianek, nawet "siku" w normie.
Mam nadzieję, że dalej będzie tak samo!
Wspieram Was w waszych przecież tak radosnych cierpieniach.

Heh... Też uczę, co prawda nie angielskiego tylko genetyki :-)
Całkiem pedagogicznie tu u nas:-D
Pozdrawiam
Xat
 
uuu noooo a teraz zadam pytanie z serii głupkowatych :D

jak sie dodaje te super ekstra paseczki z mini kalendarzykiem od poczęcia ;) aż do urodzenia dzidziusia. Juz znalazłam strony z tickerami i teraz tylko mam pytanie czy za każdym razem muszę wklejać ten url czy po prostu jest gdzies miejsce w ustawieniach, w które na stałe sie to wpisuje....
ja chyba slepa jestem bo nie widze nigdzie....
help !
 
reklama
Do góry