• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Styczeń 2009

reklama
jeszcze mnie nie wzięło i jakos nie zapowiada się na to, żeby cosik brało... ten tydzień został małej na wyjście, jak nie zechce sama to ją lekarze wykurzą jakoś ;-)
 
reklama
Madzia powodzenia!!!
xaxa1974 bardzo mi się podobał ten kabaret :-). Wątek o ogórkach wyglądał mi znajomo :-D:-D:-D:-D.
Kiedyś próbowałam herbatkę z liści malin ale strasznie mi było po niej niedobrze, coś mi szkodziła okropnie.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry