reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

Hej magda, ja to wszystko rozumiem, myślę że faceci też, koleżanka nie miała żadnego zagrożenia, po prostu nie miała ochoty.
Ja też na dzisiejszej nieodbytej wizycie chciałam zapytać lakarkę czy wszystko jest ok i czy możemy uprawiać seks, dla własnego spokoju.

 
reklama
Kobietki,
powiedzcie mi jak to jest z piciem kawy? można pić czy nie? słyszałam że można ale bezkofeinową, na razie nie piję żadnej ale spać się chce starsznie!!!!
 
Marylion.... ja się przyznaję bez bicia, że czasem sie napije - jak mi przyjdzie ochota, rozpuszczalki z mała ilością mleka. A że ochotę teraz na kawę miewam rzadko, także nie jest źle. Zawsze można kupic sobie np Jacobs Balance (50% kofeiny) lub coś zupełnie bezkofeinowego.
hmmmm.....z innych czytanych przeze mnie na forum wątków na ten temat wynika, że można ważne żeby nie była za mocna i nie pić jej więcej niż 2 filiżanki dziennie.
Inne opinie jakie znalazlam, to takie iz bezkofeinowa kawa to sama chemia i lepiej już wypić zwykła kawkę ale troche słabszą niż sie truć.

ale co najważniejsze: Nie Dajmy Się Zwariować!!!
 
Co do sexu, to my na razie dajemy sobie na wstrzymanie. Po pierwsze nie mam ochoty, a po drugie boje sie troche...na szczescie moj maz jest kochany i wyrozumialy:-)

Ja ciągle musze smarowac cialo balsamami nawilzającymi, a i tak mam przesuszona skóre i stany zapalne na niej. Mam skóre atopowa i do tej pory ratowaly mnie masci ze sterydami, ale teraz wole ich nie uzywac. Specjalne kremy na rozstepy kupie kolo 4miesiaca.

Kawe mozna,ale rozcienczona i w malych ilosciach, chociaz wiadomo,ze lepiej jej nie uzywac. Ja uwielbiam herbate i teraz pijam niestety zamiast herbaty,tzw. wode z odrobiną herbaty ;-)
 
Witajcie dziewczyny :-)
Pozwólcię, że się do Was przyłączę. Termin mam na 22 stycznia 2009 r. Trochę dużo czekania na maleństwo, ale w Waszym towrzystwie czas powninien zlecieć szybko :-)
Jak się czujecie?
 
Witajcie gosiaczek0502 i spooky27!

Ja chyba piję za dużo herbaty... choć już przerzuciłam się na owocowe.
Kremy na rozstępy też wolę zacząć używać od 4 miesiąca, chyba że wcześniej brzuszek mi wielki urośnie :)

 
U mnie z kawa tak wyglada, ze zwyklej nie pije, chociaz bylo troche ciezko bez takiego ,,kopniaka,, z rana :-D Kupilam bezkofeinowa, ale pije raz na kilka dni slabiutka, jak juz nie moge wytrzymac. No i jeszcze mam kawke zbozowa, i czasem pije wlasnie taka z mlekiem.

Z herbatami gorzej, bo nie przepadam za czarna, natomiast jestem wielka fanka wszelkich owocowych i ziolowych wynalazkow. Niestety nie wiem dokladnie co w ciazy pic mozna a co nie, wiec narazie zrezygnowalam z herbatek :-( Nie pije tez herbaty zielonej ani bialej, bo czytalam ze nie mozna. Zostaja mi tylko soki rozcienczone z woda mineralna, a na cieplo jedna herbatka owocowa, ktorej sklad jest chyba ok.
 
A ja myślę, że wpadamy w lekką przesadę.
W końcu ciąża to nie choroba i jak się człowiek raz tej kawki czy herbatki dziennie napije i będzie smakowało (co w ciąży nie jest do końca pewne) to się nic nie stanie.

mnie ostatnio podkusiło i przeczytałam skład serka topionego, na którego widok między innymi nie robi mi się aż tak niedobrze, i znalazłam cztery rożne E.
No i teraz ten serek jakiś taki podejrzany jest a ja jakaś nieufna.
:)))))))

bez paniki, kobietki i brzuchy w przód
 
reklama
Do góry