reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

Witam nowe styczniówki, wciągnęłam Was na listę :-).

Dla mnie nie mdłości sa najgorsze, ale ciągłe zmęczenie. Na szcęście moja mama i mąż pomagają mi jak moga przy Janku.
No i ząb mi dokucza :-(. Nie lubie go :wściekła/y:.

celinka83 gratuluje wzrostu bety :-).
 
reklama
Witam Styczniówki i dopisuję się do Was!
Mam 27 lat i oczekujemy wlasnie drugiego dzidziusia.
Na razie oficjalnie jeszcze nic nie wiadomo, czekamy na wizytę u lekarza, pewnie w przyszlym tygodniu. Nie spiesze sie z tym zbytnio, bo mam dlugie cykle i pewnie moja ciaza jest mlodsza niz to wynika za standardowych obliczen.
Dziewczyny! Warto zwracac uwage na dlugosc cyklu bo lekarze potrafia blednie wyznaczyc dzien porodu i niepotrzebnie potem wywoluje sie porod! A i ciazy tak szybko nie widac...
Pozdrawiam wszystkie przyszle Mamy!
 
Hejka :-), nie pisałam dawno, Nacia ma anginę i zastrzyki :zawstydzona/y::wściekła/y::-:)szok:. Cały dzień marudna, gardełko boli, no cóż, tak też bywa, ale pomaga mi mama, żebym tyle nosić małej nie musiała, bo wiadomo, trzeba uważać.

narazie się czuje dobrze, dziś strzeliłam sobie kawkę, ale dałam duuużo mleka, a kawki nasypałam mało. Troche mnie mdli, ale tylko rano.

Jeśli chodzi o rozstępy, to smarujcie, póki możecie, ja tego nie robiłam, i mam dość sporo, nie wiem, czy teraz jest w ogóle sens. A wizyta w czwartek, jak dobrze pójdzie.

Witam nowe przyszłe mamusie ;-):-).
 
Pysia trzymam kciuki, zeby mała Ci szybko wyzdrowiala :-)
Mandy witam i gratuluje :-D

Moj brat powiedzial mi,zebym juz teraz kupila krem specjalnie na rozstepy, bo w 4 miesiącu bedzie juz za pozno.
Umówilam sie na pierwsze USG na 10 czerwca. Moglam wczesniej,ale wole,aby ciąża byla juz wieksza, bo nie chce sie rozczarowac, ze jeszcze nic nie widac itd.
 
Witam wszystkie nowe przyszłe mamy!
Ja też się pochwalę moim HCG - 1129 :-)
Ładnie wzrósł! Już mi lepiej.
Pozdrawiam
Xat
 
A ja wpadłam na pomysł :)
Jeśli macie zdjęcia tej ciąży na usg to wklejajcie je będzie można zobaczyć i porównać pewne rzeczy.

Fotki z 3 i 5 maja. Dwa dni różnicy a na drugiej fotce widać już serduszko bijące. :))))
5 tydzień ciąży od OM

 

Załączniki

  • P1060558.JPG
    P1060558.JPG
    316 KB · Wyświetleń: 63
  • P1060561.JPG
    P1060561.JPG
    310,1 KB · Wyświetleń: 74
melody - słodkie te zdjęcia:tak: gratuluję bijącego serduszka u kropeczki:-)
Ja dziś mam wizytę, zastanawiałam się czy nie za wcześnie jeszcze ale widzę, że Ty melody po 5 tygodniach już tyle zobaczyłaś na ekranie usg to może i u mnie coś będzie widać?
Trzymajcie kciuki:tak:

A jeśli chodzi o kremy przeciw rozstępom - nic nie stosowałam w ciąży z synkiem bo podobnie jak z seksem - nie mogłam (zabronił lekarz) ale mimo to na szczęście żadnych rozstępów nie mam. Oby i tym razem tak się udało...
jednak najważniejsze dla mnie to utrzymać tą ciążę nawet kosztem zdeformowania brzucha;-)
 
Jeśli chodzi o kremy to ja stosowałam w poprzedniej ciąży krem Gerbera i Fissan (uwaga! zostawia tłuste plamy!!!), ale też zwykłą oliwkę, np. Bambino. Udało się i rozstępów nie mam.
Ale wydaje mi się szczerze mówiąc, że to i tak zależy od rodzaju skóry, a najważniejsze, to po prostu nawilżać i nawilżać.
 
JA czekam do piatku na wizytę. teraz dopadły mnie mdłości ;-/. No a zaraz jedziemy do cukierni obejrzec torty i kupić na razie jakiś malutki, symboliczny dla Janka. Duzy bedzie 25 chyba :-).
 
reklama
Do tej pory Was cichutko podczytywałam a teraz się cichutko przyłączę ;-):tak:
U mnie 4 t 5 d, byłam już wczoraj u lekarza, bo niestety mam plamienia, ale wierzę, że wszystko będzie dobrze :-)
 
Do góry