reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

Madziu, wszystko bedzie na pewno dobrze, ja sobie też tak mówię ;-)
Choc strasznie boję się kolejnego USG.
Pewnie zobaczysz jak wspaniale podskoczył Ci HCG, a tak czasami jest, wiesz.... zmienność osobnicza, że u jednych mam widać wszystko wcześnie a u innych troszkę później...
Pozdrawiam
 
reklama
madga - nie stresuj się, stres w niczym nie pomoże, a może zaszkodzić...

Moja ginka też kazała mi pojechać dziś na betę, to byłaby już trzecia - bo mam plamienia - ale nie jadę. To, czy zrobię badanie czy nie nie zmieni tego co ma być, a tylko stresu się najem czekając do jutra na wyniki...
 
Witajcie tu majoweczka 2008.serdecznie wam gartuluje ciazy,zycze oby te 9 miesiecy minelo wam rownie szybko jak mi a takze bezproblemowo !!!!!
 
Witajcie styczniowe mamy............:tak::tak::tak::-):-):-)Ja miałam być mamą styczniową 2008 ale naszemu synkowi pośpieszyło się na świat- urodził sie w grudniu:tak:Ale pozostałm an wątku styczniowym 2008 i zawsze służymy pomocą:-):-):-)


Za 5 dni kończy 5 miesięcy...nie wiem kiedy to zlecialo....nie tak dawno jeszcze był maj i siedział u mnie w brzuszku........zobaczycie jak szybko to zleci

Życzę Wam szczęśliwych 9 miesięcy...............to jest najpiękniejszy okres w życiu każdej kobiety..cieszcie się tym.
 
moja beta wynosi dziś 961
w sobotę kolejne badanie
mam nadzieję, że beta wzrośnie odpowiednio
błagam o kciuki
 
Magda to beta dobra do wieku ciazy... to moze trzeba isc do innego gina?? Moze tamto usg jakies liche ze lekarz nic nie widzi??? Bede Was podczytywac, trzymam kciuki!!
 
Magda to beta dobra do wieku ciazy... to moze trzeba isc do innego gina?? Moze tamto usg jakies liche ze lekarz nic nie widzi??? Bede Was podczytywac, trzymam kciuki!!

Aniu - a nie za niska ta beta? to 961 mIU/ml. Może mam jeszcze szansę? Dzięki za wsparcie:tak:
 
Witajcie Dziewczyny osobiście jestem u grudnióweczek ale nie wykluczone,ze dzidzia bedzie w styczniu.Pisze aby Was nieco pocieszyć....ja miałam robione usg przy becie prawie 8000 i nic (ani pecherzyka)nie było widać ani na zwykłym ani na dopochwowym....czekałam tydzien...i...przy zwykłym usg zobaczyłam fasolkę...nie martwcie sie na zapas bo to nie dobrze wpływa na maleństwa.Teraz też musze czekać bo nie było słychac jeszcze serduszka....a z pomiaru crl wynika,ze ciąza jest młodsza i ma prawie 7tyg. nie jakby wynikało z ost@ na prawie 9tydz.Głowy do góry bo każda ciąza rozwija sie inaczej.Powodzenia i dużo optymizmu.Pozdrawiam.
 
moja beta wynosi dziś 961
w sobotę kolejne badanie
mam nadzieję, że beta wzrośnie odpowiednio
błagam o kciuki

To nic dziwnego, że nic nie było jeszcze widać. Pęcherzyk uwidacznia się przy becie powyżej 1000, i to tylko na dobrym sprzęcie. Także uszy do góry, ciąża jest po prostu o kilka dni młodsza niż wynika to z Twojego suwaczka. :tak:
 
reklama
Witajcie Dziewczyny osobiście jestem u grudnióweczek ale nie wykluczone,ze dzidzia bedzie w styczniu.Pisze aby Was nieco pocieszyć....ja miałam robione usg przy becie prawie 8000 i nic (ani pecherzyka)nie było widać ani na zwykłym ani na dopochwowym....czekałam tydzien...i...przy zwykłym usg zobaczyłam fasolkę...nie martwcie sie na zapas bo to nie dobrze wpływa na maleństwa.Teraz też musze czekać bo nie było słychac jeszcze serduszka....a z pomiaru crl wynika,ze ciąza jest młodsza i ma prawie 7tyg. nie jakby wynikało z ost@ na prawie 9tydz.Głowy do góry bo każda ciąza rozwija sie inaczej.Powodzenia i dużo optymizmu.Pozdrawiam.

Aga dzięki za pocieszenie
ale miałaś betę 8000 i nic nie było widać?:szok: to rzeczywiście nieprawdopodobne.

Dziewczyny jesteście kochane - już się tak bardzo nie stresuję. W końcu wynik prawie 1000 też nie jest najgorszy:tak:
 
Do góry