reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

reklama
mkami77 gratulacje!!!

Miaa6 jesli wytrzymasz to mozesz isc w 8 tyg bo sa naprawdę prześliczne widoczki. W pierwszej ciazy bylam w 6 tc i byla sliczna fasolka z serduszkiem. Teraz ide znacznie wczesniej i mam nadzieje ze bedzie chociaz malusienki punkcik.

marylion74 hej co tam u Ciebie??

Znowu jestem glodna. Ratunku :baffled:
 
Miaa6: Popieram opuszczenie zakładu pracy! Ja robie tak samo. tylko czekam aż lekarz potwierdzi mi ciąże USG. Poza tym mi nie zależy na pracy. Szkoda zdrowia żeby się męczyć jeszcze w pracy.
Mi lekarz kazał przyjść w 7 tygodniu. Jeju jeszcze dwa tygodnie jak ja to wytrzymam!
Mam takie dziwne te bóle brzucha tak jakby coś mnie kuło. Pojawiają się co jakiś czas i znikają...
 
Kasiu J82
u mnie było podobnie, mąż chodził zadowolony a ja nie mogłam uwierzyć co pokazywał test i zaskoczenie nie schodziło z mojej twarzy, wszystko dlatego że ja lubię wszystko mieć zaplanowane i niby pierwsze zamierzenia to były w 2 lata po ślubie a tu masz 4 miesiące przed a poza tym byłam pewna że mogę mieć problemy z bezpłodnością bo miałam kiedyś sporo problemów z okresem i tak mnie ginekolodzy w Polsce nastraszyli a tu masz babo placek raz bez gumki i mamy dzidzie, a jutro 1 skanik:-)
i teraz już tylko siedze na forach i czytam żeby sie dobrze przygotować aczkolwiek smutno mi że żegnam "wolność", tak zawsze myślałam nie ma dzieci nie ma problemów ale na pewno nie będzie tak żle;-)
i oczywiście rodzice dodają mi odwagi i tak niesamowicie się cieszą -bardziej chyba niż ja, ale to na pewno jeszcze przyjdzie:rofl2:
 
ja też mam takie bóle co przychodzą i zaraz ich nie ma ale najgorzej to z poranną biegunką najperw ją mam a potem czuję jakieś zmiany w brzuchu i robię się tak głodna że ani spać ani siedzieć i resztkami sił biegnę do kuchni przygotować śniadanie.marze by mieć poranne mdłośći jak inne bo to pewnie przyjemniejsze:-(
 
Heh ja też tak miałam :) Przy biegunce strasznie bolał mnie brzuch że wytrzymać nie mogłam! A teraz jest dokładnie przeciwieństwo od kilku dni! A najgorzej jest chyba jak jade samochodem. Mdli mnie strasznie! co chwila przystanek!
A jakie mam zmiany nastrojów! Mój facet to już zaczął sie powoli przyzwyczajać ale jeszcze fochy strzela czasami.
Biedak robi wszystko co mu karze i nawet jeszcze więcej! W końcu sam się deklarował niech teraz nie narzeka hehe!
 
Hej, daga 23, u mnie bez zmian, zwolnienie, brzuszek pobolewa, bardziej jak się gdzieś wybieram, chyba do pracy nie dam rady chodzic, nie wiem zobaczymy co lekarz w poniedziałek powie. poza tym mdłości brak, co mnie cieszy bardzo, bo i tak mdłości dokuczały mi cześto nawet bez ciąży, bo mam bardzo wrażliwy układ pokarmowy.
Poza tym super, fasolka rosnie, mąż zachwycony.... jest pięknie!!!!
 
Jestem z siebie dumna, 2 posiłki dzisiaj nie skończyły w wc :laugh2:. Za to wczoraj do 5 mnie męczyło :-(.

A zmienne nastroje przesypiam, jak czuje, że zbiera mi sie na płacz (bo zdjęcie nie wyszło, Opis zabrał zabawkę Łatkowi itp.) to siup do łóżka.

Co do USG to byłam w 7 tygodniu.
 
Jak wczoraj powiedzialam lekarzowi o bolach brzucha jak przy okresie, to kazal mi wziac magnez. Czy ktoras z Was tez bieze magnez z tego powodu?

A jesli chodzi o utrate wolnosci, to trzeba z niej jeszcze kozystac, poki jest i chodzic do teatru, kina i w ogole sie jeszcze w miare mozliwosci wyszalec. Potem juz naprawde nie ma na to czasu, a nawet jak by sie znalazl to i tak sie nigdzie nie da wyjsc, bo przeciez karmienie itp. Przynajmniej tak bylo w moim przypadku.

Nastepne USG mam dopiero za 6 tygodni, bardzo sie ciesze, bo nie jestem zbytnia zwolenniczka sprawdzania bez przerwy, czy wszystko jest ok. Na pierwsza wizyte tez bym poszla pozniej, gdyby nie to, ze czeka mnie wyjazd.
To w koncu naturalny stan, ta ciaza :)
 
reklama
hej

U nas ok. Nocka przespana ale co chwile latam do kibelka. A wam tez jest zimno?? A tak to rewelka czuje sie super. Tylko wiecznie glodna jestem.

Milego dnia
 
Do góry