reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

Miaa na przeziębienie proponuje... obrzydliwe ale mi pomaga... szklanka mleka+zółtko+2 ząbki czosnku+wielka łyżka miodu... i podgrzac to wi mikrofali 30s
w ciąży też to piłam... w najgorszym wypadku pociągnie Cie do kibelka :p
2 dni rano i wieczorem pije i zawsze przechodzi, gdzie inni tydzień sie męczą
... jeszcze potrafie czosnek wąchac jak nos zatkany...:-)
 
reklama
Już odpowiadam - jest przepis w kodeksie pracy, że kobieta ma prawo wziąć dwa tygodnie macierzyńskiego przed terminem porodu. Na tej podstawie ZUS sobie wymyślił, że będzie oszczędzał na zasiłkach i zagroził czymś lekarzom, żeby nie wypisywali zwolnień. Ale NIE MA PRZEPISU NAKAZUJĄCEGO KOBIECIE PÓJŚCIE NA WCZEŚNIEJSZY MACIERZYŃSKI!!!...

Melulu jak zwykle niezastąpiona ;-)

AdiLea, powodzenia! Na pewno wszystko jest ok, daj znać jak wrócisz :tak:
 
Miaa na przeziębienie proponuje... obrzydliwe ale mi pomaga... szklanka mleka+zółtko+2 ząbki czosnku+wielka łyżka miodu... i podgrzac to wi mikrofali 30s
w ciąży też to piłam... w najgorszym wypadku pociągnie Cie do kibelka :p
2 dni rano i wieczorem pije i zawsze przechodzi, gdzie inni tydzień sie męczą
... jeszcze potrafie czosnek wąchac jak nos zatkany...:-)

dzięki za podpowiedź.. po samym przeczytaniu przepisu zrobiło mi się :baffled::baffled::baffled:...lepiej :-D:-D

AdiLea- trzymaj się dziewczyno !!
 
reklama
AdiLea trzymam kciuki ;-) i wiem że wszystko będzie ok :tak: Ja też ostatnio parę razy panikowałam i juz chciałam jechać do szpitala bo wydawało mi się że sie nie rusza :szok: ale po jakimś czasie i dobrym jedzonku zaczynała sie przeciągać. Poza tym One tam mają bardzo mało miejsca :-( i nie ruszają sie już tak energicznie jak wcześniej :tak:.

Co do linku www.znanylekarz.pl to nie traktowałabym opinii tam zawrtych jako ostateczne i wymierne - mój lekarz też nie ma tam zbyt dobrej opinii (oceniany jako Gin-Koperta :-D) a ja jestem z niego b. zadowolona ani nie spotkalam się z jego strony z oczekiwaniem specjalnych opłat za badania czy zwolnienie - tak jak piszą w opiniach. Tak więc z ciekawości można sprawdzić do kogo chodzimy, nie mniej nie sugerowałabym się jednoznacznie oceną zawartą na stronie:-)
 
Do góry