reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

reklama
AdiLea trzymam kciuki ;-) i wiem że wszystko będzie ok :tak: Ja też ostatnio parę razy panikowałam i juz chciałam jechać do szpitala bo wydawało mi się że sie nie rusza :szok: ale po jakimś czasie i dobrym jedzonku zaczynała sie przeciągać. Poza tym One tam mają bardzo mało miejsca :-( i nie ruszają sie już tak energicznie jak wcześniej :tak:.

Co do linku www.znanylekarz.pl to nie traktowałabym opinii tam zawrtych jako ostateczne i wymierne - mój lekarz też nie ma tam zbyt dobrej opinii (oceniany jako Gin-Koperta :-D) a ja jestem z niego b. zadowolona ani nie spotkalam się z jego strony z oczekiwaniem specjalnych opłat za badania czy zwolnienie - tak jak piszą w opiniach. Tak więc z ciekawości można sprawdzić do kogo chodzimy, nie mniej nie sugerowałabym się jednoznacznie oceną zawartą na stronie:-)

moj chyba odwrotnie ma jakos wiecej miejsca bo wierci sie calymi dniami
az zaczynam sie zastanawiac czy nei za duzo sie wierci :baffled::dry:
wczesniej tak nie bylo
ostatni tydzien normalnei sie naspeedowal:baffled:
 
Jeju a moja jest taka niegrzeczna w brzusiu, że ho ho!!!! okropnie sie wierci, czasem nie daję już rady bo te ruchy są tak intensywne i strasznie bolące. Pytałam lekarzy, każdy z nich mi powiedział, że jak sie rusza to ok, nawet intensywnie, przejmować się bedziemy jak będzie się ruszało za mało.
Ponoć, jak w ciągu jednego dnia liczymy 3 razy ruchy, po sniadaniu, obiedzie i kolacji, i jeśli dwa razy w ciągu tego samego dnia policzymy, że w ciągu godziny było ich tylko <6 lub 6 to biegiem do szpitala.
 
Właśnie wróciłam. Boże to dziecko mnie wykończy! Cisnienie mi tak skoczyło ze myslalam ze tam im padne. Na szczęście wszystko jest wmiare ok, troche sie zaplątała w pępowine i strasznie jej już ciasno. Jutro, najdalej w niedziele zrobią mi cc. :-)
 
reklama
kolejne KTG za nami.
serducho Zimorodka puka jak należy.
Młody of kors dostał czkawki.
Matka of kors ani ćwierć skurczu.

niezła z nas para - ja się nie kurczę, a on czka
icon_glupek.gif


wizyta ostateczna we wtorek - chyba, że do tego czasu się rozpakuję ;-)
 
Do góry