reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Bycie rodzicem to codzienna przygoda pełna wyzwań, ale też pięknych chwil. Chcemy poznać właśnie te momenty, które sprawiają Ci największą radość! Napisz w kilku zdaniach , co najbardziej cieszy Cię w rodzicielstwie, a możesz wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez Bella Baby Happy 💛<

reklama

Styczeń 2009

reklama
hehehe... a ja stara i głupia myślałam, że wszędzie 24 gwiazdor przychodzi ;-) a tu co region, to ktoś inny prezenty podrzuca :-D Karolka na Mikołaja dostała gąsienicę z Fisher Price, a Paulinka dwa filmy na DVD i troszkę słodyczy :tak:

a my po spacerku - u nas 10 stopni i słoneczko :-D przyroda głupieje, przeszłam się dzisiaj po ogrodku i oto efekt obserwacji : na wierzbie bazie :szok: róże mają świeże listki :szok: magnolia takie pąki, że chyba za chwilę zakwitnie :szok: i wiosenne kwiatki mi wychodzą :eek: za chwilkę wszystko szlag trafi :wściekła/y:
 
my też Oli nie ciągamy po supermarketach, do kościoła też z nią nie wchodzimy tylko jesteśmy przed - bo co druga osoba kaszle :-(
ogólnie wystrzegamy się takich zbiorowisk ludzi...
 
klaudia o rajciu, my też unikamy zbiorowisk. Niech przyjdzie jakiś mróz to od razu troszkę będzie lepiej.
Oliwia też chora, chyrala i do tego oczka ropieją. Blanka jeszcze się trzyma.
 
My też małej nigdzie nie zabieramy, tylko po wsi na spacerek... mój M właśnie z kościola przyniósł wirusa, który nas 3 tyg trzymał, więc Karolka do kościola nie chodzi :zawstydzona/y:
u nas w szpitalu leży kobieta (cały czas od paru tyg nieprzytomna) chora na A/H1N1, której musieli cesarke zrobić ze względu na to grypsko... dziecko na szczęście zdrowe, ale matka po cesarce, która osłabiła organizm walczyła o życie i nadal nie wiadomo co z nią będzie :-(
 
Klaudia - gęsiej skórki dostałam jak to przeczytałam - straszne

My też z małą unikamy zbiorowisk chociaż Ola uwielbia sklepy. W czasie mszy stoimy z wózkiem przed kościołem, młoda zwykle śpi, bo 11ta to jej godzina i wszyscy przy okazji łapiemy świeże powietrze. Jak spadnie po niżej zera to chyba na zmiane bedziemy chodzić, bo stać w miejscu przez godzine na mrozie - dziekuje bardzo :no:
 
reklama
Do góry