reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

Młody zmiane czasu zniósł dobrze....po prostu nic sie nie zmieniło poza godziną wstawania...Ledwo udało mi sie go nauczyć wstawać po 9 to znowu to szlag trafił ;-)

Za to ja robię się śpiąca o jakiś dziwnych porach....czyli ja gorzej to znosze niż on ;-)

Drzemka u nas obowiązkowo musi być....po 13staje zazwyczaj na 1,5 do 2,5 h....nie narzekam :-)
 
reklama
Dziewczyny zdrówka życzymy!!!!

Klaudia - ja tez rozbita łażę, a taka fajna pogoda jest akurat teraz, a ja jakaś zamulona jestem :/ Mi Ola wstawała ok 8, no to teraz mam pobudki przed 7 :| No ale cóż, za to wieczorem śpi już ok 20:30 :) Więc nie jest źle.

Co do spania w dzień, to synek mojej siostry ciotecznej ma 5 lat i nadal ucina sobie poobiednią drzemkę ;) Więc to różnie bywa :)
Mi Ola przez ten tydzień, co nie spała w dzień to niby przysypiała na spacerze, ale zawsze coś ją obudziło i już potem o spaniu nie było mowy, w domu nie chciała za nic się położyć. No a teraz różnie mi śpi - raz po 16, po 11, wczoraj po 12 :| No ale póki co pomimo tej drzemki i tak pada wieczorem, jakaś taka zmęczona jest i szybko bardzo usypia - oby się to nie zmieniło po tym poście ;)
 
Melody trzymam kciuki, będzie wszystko oki, potem się pochwal

my już wychodzimy na prostą z tą jelitówką
 
U nas pobudki były o 8ej teraz o 7 i gdy czas na spacer to młoda jest już śpiąca ale przetrzymuję ją. Za to potem śpi od 12-14ej i to mi bardzo pasuje. Wieczorami pada bez problemu , ja niestety też - chodze teraz spać po 21ej.

Od wczoraj jestem na diecie wysokobiałkowej doktorka Pierre Dukana. Moja kuzynka jest żywą reklamą że to działa. Wczoraj chodziłam jak osa bo ciągle mi czegoś brakowało...coś by się zjadło, ale po pierwszej dobie fazy uderzającej waże 1 kg mniej (no dokładnie o 900g ) i to jest bardzo dla mnie dopingujące. W niedziele dojdą mi warzywka i będzie znacznie łatwiej.

Zdrówka dla chorych !
Melody- zdaj potem relacje !
 
Witam w klubie!!! U nas też paskudny wirus jelitowo-żołądkowy!
O dziwo ja i mąż umierający a Basia sie nie zaraziła, uffff. Już nam przeszło na szczęście:-)

Melody gratuluję!!! Na kiedy termin i jak sie czujesz fizycznie i psychicznie?;-)

Jeśli chodzi o zmiane czasu to jakby jej wogóle nie było. U nas pobudka o 6 i spać o 20. Tak było i jest nadal:-)
Mąż wstaje o 6 i Basia od razu też się przebudza i rano zawsze jest:"tatooo, tatooo!" Potem mąż jej daje kaszke, robią siusiu i sie przebierają i dopiero ja wstaje:-D bo dziecko do mnie przychodzi i mówi "mama hopa, kubale, kale tam" co znaczy "mama wstawaj, robić herbatke, kawe tam":-D
 
Kupinosia dieta daje bardzo szybkie efekty, ale uważaj jest bardzo rygorystyczna, mój M. był na niej, schudł 13 kg w miesiąc (jakoś tak) i najszybciej spadł w brzuchu, wszystkie rzeczy zwężaliśmy u krawcowej. Teraz je już wszystko. Powodzenia, najgorsze są dni bez warzyw, monotonia.

Magdalen
zdrówka dla Was, a jak się czujesz?? maleństwo już kopie?? Ale z Basi gadułka :)
 
7 tydzień.
Dzidzia jeszcze mała (9,6 mm), ale prześliczna i serduszko już słyszałam......
Czuje się dobrze - chociaz mialam ciezki tydzien mdłośći, ktory mija. Apetyt wraca.
Psychicznie czuje sie dobrze, chociaż zmienne nastroje bywają i wtedy bywa różnie.

Termin 22 czerwiec.
Wygląda na to, że wszystko w porządku :tak::tak::tak:
 
reklama
melody no to dobre nowiny :-) gratuluje i życzymy z Piotrusiem duzo zdrówka !!! :tak:

Wy sie dietujecie, a ja sie na siłownie zapisałam....Tzn nie żeby schudnąć, a żeby odreagować, polepszyć kondycje i poczuć że coś robie :-) A jak mi sie ćwiczenia znudzą to sie wpakuje do sauny :-D

U nas już po jelitówce nie ma śladu.....ale za to chyba angina mnie bierze :dry: Poza bólem gardła nic mi nie jest i własnie dlatego ide już do lekarza, żeby potem nie zdychac....

Zdrówka dla wszystkich chorowitków !!!!!!
 
Do góry