monia-t
mama Natalii 9.2.11 :)
No, żebym nie wykrakałasynek ;P

nulini - no to życzę udanej imprezki :-) masz bardzo ładne zdjęcie na suwaczku

claudia - a mnie osobiści podobają się takie okrągłe wianuszki - stroiki pod lampę - ale to zależy od wzrostu lokatorów

pokażę wam, jaki mi się trafił stroiczek Świąteczny - w Lidlu coś im się pokręciły Święta, ale ja bardzo lubię hiacynty, więc kupiłam, a co mi tam
jak stopnieją śniegi, to cebulki pójdą do ogródka









:-)