reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Ulkan ja przy Kubie dostałam odrazu.. w nastepnym miesiącu, a z Tomkiem przez całe karmienie miałam jak w zegarku a pózniej zaginął na 2 miesiace.. i gin musiała i tabsy przepisac zeby go uregulowac.. jak nie dostaniesz po miesiacu umów sie z gin..
 
reklama
Kochane bb ciotki. Z okazji Świat życze Wam duzo zdrowka, milosci, usmiechu na twarzy, zdrowych pociech. Świat spędzonych w przyjemnej atmosferze.
Ucalowania i usciski.

Ps. co wasze dzieci zjedza w swieta??
 
Zdrowych wesołych i spokojnych Świat dla wszystkich cioteczek i dzieciaczkow z BB:-)

Nikola
u nas Bartus je to co zawsze...uwazam ze jest za maly na potrawy swiateczne.
 
Święta szybko się zbliżają,
w święta ludzie się kochają.
Przy dzieleniu się opłatkiem,
płyną z oczu łzy ukradkiem.
Życzymy sobie Wszystkiego Najlepszego,
dając w policzek całusa wielkiego.
W nocy Jezus się urodzi
i serduszka nam odmłodzi.
Wesołe święta, oby takie były
i oby wszystkie życzenia się spełniły.
 
Kochane moje Stycznióweczki życzę Wam, Waszym Szkrabom i Małżonkom dużo szczęścia, radości, zdrowia. Niech te święta upłyną Wam w spokojnej, rodzinnej atmosferze.
A dla naszych Szkrabów dodatkowo życzę super prezentów pod choinkami
biggrin.gif

 
dziewczyny a moj Kuba z wigili spróbował wszystkiego.. i w sumie na swieta jadł na co miał ochote...
ale dzis na obiad rosołek dla wszystkich :)



Kashya---- Wszystkiego Najlpeszego dla Jasia.. Wkoncu na Wigilę miał roczek!
 
reklama
Do góry