reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Dorotka, a jakie są objawy nietolerancji laktozy? Po czym pozna czy to zwykła kolka, czy nietolerancja właśnie? My stosujemy Delicol ( z polecenia lekarza )od jakiegos tygodnia. Jest trochę lepiej, tzn Młody nie drze sie już przez 5 godziin wieczorem, tylko bardziej gaworzy, płacze i napina się. Ale właśnie dostałam list z prezencikiem od cioci K. z Niemiec. Przysłała nam Sab Simplex, podobno dobry na kolki. Czy któraś z Was stosowała? Nie wiem czy moge tak sama bez konsultacji z lekarzem mu podac.
Jeżeli chodzi o kupki to u nas jest 1 na dzień, a do tego wczoraj była zielona i smierdząca:szok:. Nie wiem dlaczego?:no:
 
reklama
siema babelki
mam net wreszcie

Alka witaj poza szpitalnym murem:-D

widze, ze dwa Franki na swiecie:-D rosnijcie maluchy i dajcie zyc mamusiom;-)

Dorotka jak Ci maka ziemniaczana nie pomoze to sprobuj tormentalum /jest bez boraksu/ i w ostatecznosci tormentiol - ten boraksowy. Moja osobista pipka caly okres noworodkowo - niemowlecy byla nim smarowana jak bylo cos nie tak, bo nic innego nie dzialalo na mnie. Z mala mialam raz problem i tylko tormentiol pomogl, zaraz na 2 dzien.

asiuk styczniowkami 2012 bedziemy zawsze, nikt tego zaszczytu nam nie zabierze:-D, no fakt juz nas wywalili, ale to znaczy, ze mamy juz dzieci przy nas:tak:
u lala blyskotki :-) mnie tez moje stworzenie dalo swiecidelko, bo powiedzialam, ze kwiatkow nie chce

kama1102 po pierwszym dziecku chyba powinno byc latwiej wstawac w nocy? mnie na szczescie latwo to przychodzi. Zycze by szybko zaczela nocki przesypiac



moj kupe robi prawie po kazdym amu, a wizytacje - no mial dziadkow od narodzin przez 3 tygodnie na glowie. Dosc. A inni musza poczekac tym bardziej, ze jakos grypowo sie zrobilo
 
Witam :-)

My mielismy odwiedziny od poczatku i Rodzinki i znajomych :-) I od 2 tygodni jezdzimy na weekendy do Rodzinki :-)

Ja tez dostalam od Meza prezencik (za to, ze dzieki mnie ma taka cudowna Coreczke)- lancuszek z bialego zlota i srebrne kolczyki z bursztynem z Apartu i bukiet kwiatow :-)

Jak piszecie o tych kolkach, to jeszce raz polecam Bobotic. Milence bardzo pomogl, duzo mniej placze, lepiej spi, jest spokoniejsza, nie napina sie, czesto puszcza baki :-) Warto sprobowac :-)

Dorotka- trzymam kciuki, zeby Jasiowi szybko sie polepszylo :-)

Kama- ja w nocy jestem nieprzytomna, jak karmie, to przysypiam :-) Taki spioch jestem. Dobrze, ze Milenka ladnie spi w nocy i ze Mezus wstaje i zmienia pieluszki :-)

Pozdrowionka :-)
 
hej laski ... dopiero teraz rozumiem dlaczego się tak mało udzielałyście po porodach :-) jezuniu jest prawie 16 a ja nie mam w ogóle czasu :-p trzeba sobie jakoś zorganizować ten czas bo póki co czuję się mega rozdarta ... do tego mam mało pokarmu przez co młody jest głodny .... dziś walczyliśmy do 4 rano zanim zasnął ... echhh mam nadzieję, że teraz będzie tylko lepiej...
 
Alka musi by lepiej:-).
Przez pierwsze 2-3 dni też wydawało mi się, że nie mogę się z niczym wyrobic. Teraz już jest lepiej. Nie żebyś myślała, że tyle czasu mam, poprostu już się tak bardzo nie przejmuje tym, że coś nie jest zrobione:-D
 
Alka - moja organizacja polega na tym, żeby mniej bałaganić, to będzie trzeba rzadziej sprzątać :p Z innych rzeczy - nauczyłam się odkładać Tymka do łóżeczka tak, ze nawet minimalnie nie zmienia pozycji :p

A pokarmem się nie przejmuj. Zaraz będzie nawał i wtedy dopiero będziesz miała problem ;)
 
hej dziewczynki
Alka-witaj swiezo upieczona mamusiu ;) a na lakttacje polecam herbatke HIPP dla matek karmiacych

Moje dziecko nie ma problemow z kupa : jedna strona wchodzi a druga wychodzi prawie w tym samym czasie:-D Z pieluchami nie nadazamy

Ja tez nie moge sie z niczym wyrobic, ale na szczescie moj R ma tak zwane 10 dni wolnego na nowonarodzone dziecko i nawet nauczyl sie gotowac, zeby mi pomoc:-). Ale moj maly jest taki kochaniutki ze najchetniej nie wypuszczalabym go z rak:tak:
A teraz ide w koncu cos zjesc bo maly spi ( aha i moj starszy syn skrecil sobie dzis noge, wiec i jego trzeba obslugiwac)
Pozdrawiam
 
Boże dziewczyny nie wiedziałam ze nie wolno, ale inaczej nie da rady drze sie jak opetana bo nie moze zrobic;/
przestane zobaczymy co sie bedzie dzialo. a czy jak jej kupka jest wodnista taka prawie sama woda+niestrawionego troche mleka i zielonkawa to zle czy dobrze? dodam ze mala jest na mleku modyfikowanym
Alka witaj i ucaluj Franka :)
dziewczyny mam pytanie czy wasi mezczyzni wstaja wam pomagac w nocy ? bo K. wogole nie wstaje bo twierdzi ze on chodzi do pracy.
a mnie sie troche smutno zrobilo bo moj K. nawet po porodzie nie podszedl do lozka i nie powiedzial ze mnie kocha tak jakos sobie przypomnialam jak piszecie o tych prezentach:(
i ostatnio sie pytalam czy mi sie kiedys oswiadczy to powiedzial ze nie:( masakra

i nie wiem co o tym wszystkim myslec moze on mnie nie kocha:( ah sama niewiem

przepraszam ze tak marudze;(

a i prosze trzymac kciuki ze dzisiaj wszystko uda sie zalatwic z paszportem bo konsul przyjechal:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja robię wszystko, żeby B. nie obudzić - niech śpi bo na nas pracuje, ale jakby to On powiedział, że nie wstanie bo do pracy chodzi to bym się obraziła. Przekorne...
Na szczęście wiem, że tak nie powie. A z mówieniem "Kocham Cię" to my codziennie rano sobie mówimy od 14 lat (bo my razem od liceum) ale to On mnie tak nauczył a nie ja Jego.

Znam pary, które wcale sobie nie mówią "bo to oczywiste" a baardzo się kochają
Mami a Twój na pewno kocha, tylko jeszcze się nie odnalazł w nowej roli.
 
Ostatnia edycja:
Do góry