reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Melisa jak mój Maluch skonczył miesiąc i zaczął wcinac więcej jedzenia, to postanowiłam, że nie będę go już wybudzac, tylko poczekam, aż sam zechce jeśc. A on dokładnie jak w zegarkiem w ręce budzi się co 4 godz, tzn w dzień krzyczy o jedzenie, a w nocy przez sen stęka i mlaska:-). Tak więc w nocy wstaję teraz tylko 1 raz, bo nakarmimy go o 23, potem ok 3 w nocy, a następnie już o 7 rano. Tylko dla mnie ta pobudka jest godzinna, bo jak już przewinę, przygotuje jedzonko, nakarmię, odbiję (tu często K. pomaga), to jeszcze muszę pokarm ściągnąc.
 
reklama
Witam się...ze szpitala

Franiu dstał mcnej zoltaczki. Od rana na fototerapii :( Tak mi go żal..sam tam lezy. Ja mleczko donosze i spija ale cos wizę, ze ostatnia butelka ciezko mu szła...


Gosia ile Twoja Wera miała bilirubiny? Franul 18!!! a norma do 20:szok: ja od pon w szpitalu i dostaje na leb. Chce do domu:(

oj, biedactwa! trzymam kciuki, aby szybko zeszła:)

ale norma, to jest chyba duzo mniej niż 20... inaczej by go nie naświetlali
 
Marcia wiem co czujesz jak maleństwo musiało wrócić do szpitala. Mój Mały miał 24 :no: ale na szczeście szybko spadło, u Was na pewno też tak będzie. Trzymam kciuki
 
Natalia ale wysoko o mamo...mi lekarka pow ze jak bedzie mial powyzej 20 to TRANSUZJA krwi wiec załamke mialam...
Krupka norma jest do 12 przy wyzej biora na lampy a przy tej 12 mogą tylko tą lapke dac do lozeczka. Franulek wlasnie z lapki zszedl ale dalej sie w plastiku grzeje do wieczora albo rana jeszcze. Niech nie skoczy znowu bo naprawde sie podlamie
Dobrze, ze nie wypuscili nas w srode bo bylby niezły klops. :no:
 
Marcia u nas w szpitalu transfuzja jest dopiero jak przekroczy 30, ale to chyba tez zalezy w ktorej dobie jest jaki poziom. U nas był taki w 6 dobie, a w 7 juz 18... Do domu wyszliśmy z wynikiem 10,5
 
no tak myślałam, ze cos koło 12 (fakt, zalezy, która doba), ale na pewno nie 20 - a w ogóle dziwne, ze przy 20 chcą juz przetaczac krew :shocked2: Nie wiem w jakim jestes szpitalu, ale byłam raz na Krysiewicza w Poznaniu - tam sporo dzieci miało powyzej 20 i nic nie przetaczali,a dzieciaczki leczyli:)
 
Melisa ja nie budzę małego na karmienie, nawet w dzień.. W nocy kiedy się kręci i mlaska to wiem że jest głodny- pomimo tego, że jestem mega zmęczona to zawsze czujnie śpię i słyszę, a dzień jak się obudzi to po prostu szuka on nawet nie płacze - chyba, że akurat go przebieram i długo czeka to wtedy popłakuje;)

A my dziś dostaliśmy dobrą nowinę! :) Byłam złożyć w MOPS papiery na becikowe i okazało się, że łapiemy się na ten drugi tysiąc zł i na rodzinne - super! :)
Powiedzcie jak szybko pozbyć się krostek na pachwinach i udkach (chyba to są odparzenia?!). My smarujemy linomagiem, stosujemy też mąkę ziemniaczaną..
 
reklama
Do góry