reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

Styczeń 2012

reklama
Hej no wiem ye jeszcze dość się nagonię:-) Maly już od 9 m.z brał się do chodzenia wszyscy stwierdzali ze na 10 m to będzie chodzi ale na razie stanęło to w miejscu a co do fotelika to już od września uzywamy bo w nosidełku się niecierpliwił i był do niego za duży ;-)
 
my od października w takim 9-18 kg jeździmy :-)

a rok temu Asteria już w szpitalu była, Ninkę rodziła :szok: jak ten rok szybko zleciał :tak:
 
reklama
Do góry