reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
ja dzis mam zly dzien.. w nocy obudzil mnie taki tepy bol w podbrzuszu poszlam sisiu i troszke przeszlo a rano jak poszlam do kibelka to juz wstac nie umialam tak bolalo. boli mnie tak juz 3 dzien ale byly to lekki bol ale tak mocno zaczelo w nocy..... :( ide dzis fo lekarza na 16 :30 zobaczymy moze mam jakies zapalenie pecheza...nie wiem juz sama co myslec...
 
mysza kolorek super. Zrobilam ciemny brazowy mahon. Poprzedni miałam tycjan ale za rudy. Jednak ciemne pasuja do mnie lepiej. Zaraz wkleje fote :)

DSC00588.jpg
 
Ostatnia edycja:
Marcia fajny kolorek:-)
ja też muszę się farbnąc, ale jakoś zabieram się już z 2 tygodnie z tym farbowaniem i mi nie wychodzi jakoś:-(
to chyba brak motywacji:-)

a na śniadanie ugotowałam budyń sobie bo nic innego nie wymyśliłam niestety:-(
teraz szukam pomysłu na obiadek jakiś dla siebie, bo mój K. ma zupkę brokułową, a ja jak zwykle marudzę ehhh:(
 
hej
mam głupie pytanie.. :)
Mam wrażenie, że ściskam brzuch bardzo i uduszę małego.. to jest w ogóle możliwe?
pytanie w cale nie glupie.
nie to nie jest mozliwe bys udusila dziecko. on jest w pecherzu plodowym i ni jak ci sie nia da go tak scisnac by sie udusil, szybciej by cie rozbolalo pewnie, jesli malemu jet nie wygodnie to sie poprstu przemiesci w glab pecherza, a jak bedzie wiekszy to ci zaserwuje kopniaki ze mu tam miejsce zabierasz :)
ale nie siedz tak dlugo bo moze cie zaczac bolec brzuch.

tak jak ja ostatnio znalazłam idealną pozycję do spania, tak niby na brzuchu, ale na boku i niestety był poważny bunt w brzuchu, że na nim leże..
a ja tak spie co dzien i malemu odpowida. chodz na poczatku zawsze troche pokopie, ale zaraz sie ulozy dogonie i spimy, tzn ja spie bo on co sie przebudze w nocy to mnie szturcha.

a do tych co czują ruchy czujecie je na dole bardziej przy jajnikach czy czy do góry pod mostkiem troche? ja już zapomniałam jak to jest na początku
tak przy jajnikach najczesciej, chodz sie zdazylo juz kilka razy ze kopniak byl w okolicy pepka.
u gory pod mastkiem to zawczesnie jeszcze. to jak maluch sie przekreci glowa w dol pod koniec ciazy to w zebra stuka.
ja tam nic nie czuje. jak coś zjem to czuję jak mi się w jelitach to przewraca. :(
jeszcze masz czas.
nie stresuj sie za jakis czas maluch bedzie dosc durzy bys mogla go poczuc.

dzis ma jeszcze cały gar żurku z białą kiełbaską,mniam :)
oj mniam mniam, podeslesz mi?
ja bede znow w sobote zurek robic ale juz mi slinka cieknie.
w nocy obudzil mnie taki tepy bol w podbrzuszu poszlam sisiu i troszke przeszlo a rano jak poszlam do kibelka to juz wstac nie umialam tak bolalo. boli mnie tak juz 3 dzien ale byly to lekki bol ale tak mocno zaczelo w nocy..... :( ide dzis fo lekarza na 16 :30 zobaczymy moze mam jakies zapalenie pecheza...nie wiem juz sama co myslec...
a moze to macica tak ciagnie przy rozciaganiu.
mam nadzieje ze lekarz cie uspokoij. nospe mozesz wziasc.

Marciaa piekny kolor, bardzo lubie takie odcienie brazow :) bardzo podobny sama mam na glowie :)
 
Marciaa, kolor rewelacja, w moim stylu:-) Ja też mam ciemne włosy, ale to taka ciemna czekolada, myślę o takim jak Ty ale to chyba po ciąży, teraz boję się eksperymentować.

Malutka, no to trzymaj się, dobrze że już dziś wizyta, to będziesz wiedziała co i jak, może faktycznie to zapalenie pęcherza.
 
dzieki laseczki. Do gory troszke inne sa ale to od pasemek bo rozjasniałam niedawno. Ten kolorek to taki kaprys. Marzy mi się taki jak ma Pati Kazadi. Moze do ślubu sie uda wyczarować
 
fajnie wygladasz w tym kolorze Marciaa
ja niestety choc lubie takie kolorki to wygladam w nich fatalnie:dry:

malutka, wez nospe, to faktycznie moze byc od wiazadel, mnie tak na samym poczatku bolalo jak bobo zaczal sie ruszac
 
reklama
Witam się ze wszystkimi w ten piękny, ciepły i słoneczny dzionek:) W końcu czuć, że jest lato. Dziś znowu atak głodu, dobrze, że głównie na warzywa i owoce. Będzie grany kalafiorek z masełkiem i może placki z cukinii i pora..mniam:) MOje dzidzi jak nie dawało o sobie znać to nie dawało ale jak zaczęło to dziś rano tak się wierciło, ze normalnie zastanawiałam się skąd ono tyle siły bierze:) Mój D. dzwonił z pracy, że jest cały pocięty przez komary i żebym cokolwiek zdziałała z tym jak wróci do domu, bo nie wytrzyma:) Chyba mu zakupię fenistil, bo nic innego mi do głowy nie przychodzi:)
 
Do góry