reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Witam się i ja :)

Po dwóch latach starań zobaczyłam II tłuste krechy na teście ciążowym ... do tej pory zastanawiam się jak do tego doszło ... ? :szok: hehe jestem w szoku ;)

Nie wiem jeszcze czy będę miała termin na koniec stycznia czy na poczatek lutego ;-) dowem się w poniedziałek jak pójdę do ginekologa :)

beatka - witaj ;-)

ps. jestem 5 dni po terminie i mam juz mdlości - super :)
 
reklama
Alinka - bardzo mi przykro...

Byłam u gina i okazało się, że to dopiero 4 tc. Jeszcze dzieciątka nie było widać, jest pęcherzyk :) Wizytę mam dopiero na 21 czerwca... Zwariuję chyba do tego czasu...

Strzyga - torbiel masz na jajniku?

Nagapalma - gratulacje :) Ja dla odmiany czuję się świetnie :) Z Zuzią miałam tylko niestrawność i zgagę.

Oj dziewczynki, ledwo Was nadrobiłam;) Poza pracą i domem ciężko mi znaleźć czas na cokolwiek... Z pracy wracam... do pracy! Prowadzimy jeszcze z mężem działalność i momentami żyjemy tylko pracą a w domu dopóki Zuzia pójdzie spac, chcemy jak najwięcej czasu z nią spędzić. Dopiero jak nasze dziecko idzie spać możemy popracować.
 
Naga ogromne gratulację!!!
Nawet nie wiesz jak się cieszę ,że w końcu i Tobie się udało. No to teraz na staraczkach będzie biba trzeba to oblać Ty oczywiście soczkiem. Ja to na swój humor i tak bym się upiła...
 
nagapalma witaj super ze ci sie wkoncu udalo
gratuluje
dziewczyny w staraczkach pewnie szaleja z radosci
bo dla nich to nadzieja
 
Alinka, bardzo mi przykro

Strzyga, trzymaj się dzielnie

Nagapalma, gratulacje!

a mój młody się obudził, więc pójdziemy na spacerek. Miłej niedzieli!
 
Torbiel na jajniku - 7,5 na 5,5 cm. umiejscowiona za macicą. Z usg wynika dodatkowo, że jest dwuczęściowa. Przynajmniej ja to widzę na zdjęciu. Biorę Luteinę na podtrzymanie i liczę, że wpłynie też na zmniejszenie się torbieli...
 
Witam dziewczyny :0 troche pojezdzilam po rodzinie dzis tylko na chwile. bo zaraz ide robic obiad a pozniej jade do siostry Ł, ;-) wiec odezwe sie wieczorkiem:*

WITAM BARDZO NWE STYCZNIOWKI:)!!!!
 
hej dziewczyny zastanawiałyście się kiedy powiecie,że jesteście w ciąży np. swoim rodzicom lub teścią. Jeżeli zrobiłyście to dajcie jakiś pomysł, bo ja tego jeszcze nie zrobiłam i ciągle się zastanawiam jak
 
reklama
to masz fajnie u znajomych to sie tez niektórzy się domyślili, ale rodziny jeszcze nie. Myślę, że jak będę mieć już USG to im powiem.
 
Do góry