reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Akuku gratulacje ;)nie będę sama:DTy kuz pewnie sierpnioweczka? Ja mam termin na 30 lipca;) obecnie 7 tydzień...widzialam juz okruszka,slyszalam serduszko..kolejna wizyta 2 stycznia..poki co potworne mdlodci mnie mecza:(
 
No Kasia q końcu!!! Czekałam.na wieści od Ciebie gratulacje!! Jak mdłości to może.dziewczynka ja z Wiktorka 5 miesięcy spawalam ;p To Akuku gratulacje!!!!
 
Akuku moje gratulacje, aż mi sie micha uśmiechneła jak to przeczytalam

Ikasia widze ze chyba juz spokojnie podchodzisz do swojej ciąży, super,

zazdroszczę wam dziewczyny znowu tych pierwszych ruchow, i calego napiecia zwiazanego z ciążą. ale i tak dobrze ze az dwa razy bylo mi dane to poczuc
 
Ikasia Ja mam termin na 23 sierpnia :D ale może troszkę wcześniej urodze :) tak z 10 haha - ale to jeszcze kuper czasu :D u mnie 4 tydzień :)

Mwisz ze masz mdlosci ? dla mnie podejrzane było ze od kilku dni jadlam jak swinia !!! kabanosy zagryzałam kremem czekoladowym, (po nocach ubijałam smietane z nutella ) i wiecznie jakies smaki dziwne :D jak napilam się więcej wody to mnie tak lekko mdliło... - jakies zawroty glowy- ale wszyyystko laczylam ze zmeczeniem :D Jestem tak podekscytowana ze mimo ze dziś spalam 3 gdziny to nawet zmeczenia nie czuje :D:D:D:D:D:D
ogolnie baaardzo dużo miesa mi się chciało od kilku dni jakies kiełbasy itd. :D hahaha


Verita Trzymam moooocno kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!!!

No raczej ze nie odejde z forum :D
 
Ostatnia edycja:
Akuku ależ szczęście uderza z tego posta:) Super że się udało:)

Verita powodzenia w testowaniu:)

Ikasia a więc to już pewne - gratulacje kochana i dużo zdrówka:)

Jej ale się ciążowo zrobiło;)
 
reklama
No to moze dziewczynka;) ja za to noc kompletnie jesc nie mogę,bo zaraz mnie muli...ale tak sobie powtarzam ze jeszcze 4 tygodnie i powinno przejdc.
Matei mnie tylko to ze nie zgubiłam nadwagi po ciąży a tu druga:/
 
Do góry