reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Dzień dobry wieczorową porą!!!!

Wczoraj byłam tak zdechnięta, że palcem nie mogłam ruszać a dziś nadrobić was to wyzwanie :-D

Muszę zabrać się z ten test w obrączką.
 
reklama
Czy tylko moje dziecko ma dziś problemy ze sobą? Normalnie juz wychodzę z siebie! Wiecie co właśnie zrobiła wychodząc spod prysznica? Ugryzla mnie w BRZUCH aż do KRWII kuźwa takiego bólu nie doświadczyłam nikt mi nigdy nie rozgryzl skóry!!! I dziś cały dzień jęki, marudzenie, wymuszanie a ba koniec to... Ponad moje nerwy, już nie wytrzymałam i się poryczalam z bólu. Co jej odbiło?!
 
Doggi :-o wow to niezle Ci dala popalić... Ja z gryzieniem przygód nigdy nie miałam nie qmam gryzacych dzieci ale znam wiele które ten etap przechodzą :-/

U mnie dziecko grzeczne gorzej z mężem który mnie oskarża ze sciemniam ze mi nie dobrze po to żeby w łóżku leżeć... Dupek :-/
 
jezyk, spróbuj mężowi, jego obrączką! :-D Bo nam obojgu wychodzi to samo :-D

kasiekz, no to bliźniaki :-D

Doggi, mnie Młoda wczoraj ugryzła, ale delikatnie, a i tak burę zebrała... U mnie aż takiego szału nie ma, chociaż tęskni jej się za przedszkolem i czasem głupieje, wtedy działają gry na tablecie, bo się na chwilę uspokaja i wycisza...
 
Doggi, mojemu tak wczoraj odbijało. dzisiaj trochę też. Choć większość dnia byłam w Poznaniu u promotorki i na zakupach. Promotorka tak mnie wysiudała, że pomyliła moją pracę i jej nie wzięła na dziś. Tak więc przyjechałam sobie bez potrzeby. Tyle, że spodnie ciążowe sobie kupiłam w H&M.
Młody tak mi wczoraj wieczorem dał w kość, że na końcu beczałam i ja i on...
 
femme nie ma co patrzeć na kalkulator tylko na to co na usg wychodzi:D Mi w pierwszej ciąży z kalkulatora wychodził koniec czerwca (nawet początek lipca), a gin dał mi termin na 14 czerwca. W szpitalu nawet im jeszcze wcześniej wychodziło. Urodziła się 11 czerwca;) Tak więc na kalkulator tym razem nie patrzę:)

Mi z usg się "nie sprawdziło". W pierwszej urodziłam 7 dni po terminie z usg (z om 2 po), w drugiej to w ogóle cuda. 14 dni po terminie z om i 10 po terminie z usg :-D. Teraz wiem tyle, że ciąża na pewno kiedyś się skończy.

Nulini fajnie, że Ci się wynik wróżby powtarza. Mi we wróżbach zawsze za każdym razem co innego. Teraz się w to nie bawię ;-)

Doggi współczuję ugryzienia. No czasem dzieciaki bywają nieobliczalne.
 
Ostatnia edycja:
Jeny co za gryzon...współczuję, jeszcze w brzucholka..:-(
Mój mały nawet dziś znosny, ale jest trochę osłabiony wiec pewnie dlatego...
Mnie dziś coś na racuchy wzięło i właśnie wsunelam kilka na kolację :-D
 
reklama
Elutka ja pancakes z borowkami hehe a wczesniej bylismy pod hala targowa na kumpirze (nie wiem czy znasz a jak nie to polecam :) )
 
Do góry