reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

styczeń

my jesli bedziemy mieć dziewczynkę to prawdopodobnie bedzie mieć na imię: Nikola,(miało by orginalnie i by każdy wiedzial jak niezwykłe i niepowtarzalne jest nasze maleństwo),a jesli chłopiec to:Natan tez z powyrzszych względów:)


Nie chcemy pospolitego imienia jest przeciez tyle różnorodnych imionek ze az miło wybierać:) :D

ucałowanka a wy macie jakies ciekawe propozycje imion:)




8.01.2005:) :mrgreen:
 
reklama
ja już mam szczerze dość ciąży. ciągle sie męcze i to stawianie sie brzuszka...brrr... jakos chyba nie jestem stworzona do rodzenia dzieci :( już nie moge sie doczekać maleństwa. w swięta chcemy rozłożyc łóżeczko by 'przesiąkło' zapachem domu. mam już wszystko dla dzidzi. jeden weekend i prawie dwie wypłaty poszły na dzidzię :lol: nie chcę by czegos mi zabrakło. kupiłam nawet zapas pampersów na dwa miesiące. mąż mówi że szaleję :oops:
czy u was też maleństwa tak sie wiercą??? ja idąc po ulicy jak mała sie budzi muszę stanąc i poczekac aż uśnie bo nie jestem w stanie kroku zrobić :)
niech już będzie po wszystkim bym ją utuliła w ramionach :wink:
 
Co do wiercenia - to i owszem! Właściwie bardziej się wypina, przeciąga... To akurat rozszkoszne uczucie :D
Ale mam wielki problem ze snem. Najpierw trudno mi zasnąć, przewracam się z boku na bok, a jak w końcu się uda, to i tak nie na długo, bo przebudzam się, żeby iść do toalety... i potem znów nie mogę zasnąć... Znacie jakies sposoby na sen??
 
witam, co do snu to moze szklanka ciepłego mleka przed połozeniem sie?Pomyśl też jaki może być powód tego problemu,może martwi cie coś i myslisz o tym przed snem?!Lepiej nie zabierać ze soba kłopotów do łóżka,mnie pomaga myslenie o czymś przyjemnym-wspominanie czegoś czy wyobrazanie sobie jakichs miłych zdarzeń.Spróbuj nic to nie kosztuje a moze sie uda :?: :wink:


Ja tez juz bym chciała przywitac Dzidzie na świecie,choć uwielbiam jak sie kreci i wierci w brzuszku, to wkurza mnie już zgaga;a na dodatak puchną mi stopy i bola plecy :evil: Ale zosatło jeszcze ok40 dni -wg. terminu- do porodu,wiec niech tam jeszcze posiedzi- a ja dzielnie zniose te niedogodności.W sumie jak sie Dzidzia urodzi to zapomnę o tym wszystkim :D ,pozdrawiam Styczniówki
 
Hmm... nie zabieram kłopotów do łóżka. Jak już kładę się spać, to nasuwają się mi myśli i wyobrażenia, jak to będzie gdy już Nasza Córeczka przyjdzie na świat. To jest silniejsze ode mnie! Czasem staram się nie myśleć o niczym, spokojnie oddychać... ale to też nie pomaga :(
 
Fajnie,że wiesz co sie wam urodzi :!: my tez chcielibyśmy,ale albo nasze Słonko takie złosliwe i ciągle sie na nas wypina albo ci lekarze tacy spostrzegawczy.Głupio że masz te problemy ze snem,bo po porodzie chyba niepośpimy zbyt wiele :roll: Spróbuj tego mleczka i może jakiś masaż stópek :?: :D namów męża :wink: mnie to rozluźnia,no i jest to b. przyjemne,może tak sie uda.
 
Dzięki za rady. Nie wiem dlaczego tak mało sypiam, złośliwi mówią, że to przygotowanie do zarwanych nocek po porodzie.... Jeszcze miesiąc temu potrafiłam spać po 12 godzin na dobę.
A co do USG, to wcześniej też lekarzowi trudno było stwierdzić płeć dziecka, dopiero w ósmym miesiącu dopatrzył się, że to dziewczynka :D Jednak nie to się liczy, najważniejsze aby Dzieciątko urodziło się zdrowe, bez komplikacji i w terminie. Nie wyobrażam sobie, żebym miała urodzić na przykład 2 tygodnie po terminie - chyba bym zwariowała ze strachu i ciągłego zastanawiania się czy wszystko jest w porządku.
 
reklama
Do góry